Booking.com
איך לעצב גבות, יוצר - AdinaVoicu, אתר - PIXABAY.COM

איך להשיג גבות עבות?

נשים רבות רוצות להשיג גבות עבות ומעוצבות לטעמן כי בכל זאת, צורת הגבות משפיעה על כל מראה הפנים. פעם בכמה שנים מגיע טרנד ,השנה זהו "טרנד" הגבות העבות. לפני כמה שנים היה טרנד הגבות הדקות והמצוירות, טרנד שגרם לנו לזעוק "בנות תעשו טובה-לכו לקוסמטיקאית". נתחיל מזה שה- "טרנד" לא היה הולם לאף אחת וקרה בטעות, כשבנות ניסו לעצב את הגבות שלהן לבד במקום להתייעץ עם קוסמטיקאית, וגילו  שנשארו להן 3 שיערות אחרונות על הגבה ונאלצו לצבוע או לעשות איפור קבוע  מה שלא היה נראה טבעי ומתאים למבנה הפנים .המעבר מגבות דקיקות ומשורטטות לבולטות ובעלות נוכחות מרשימות ונשיות אינו חדש – מדי עונה שתיים יש איזה סוויץ'.מדור המומחה יצא לקבל טיפים לעיצוב גבות  מהמומחים של שנדו קוסמטיקס.

אז איך אנחנו משיגות גבות מושלמות ?

כדאי שהעיצוב גבות הראשוני יהיה אצל מעצבת גבות ולא עצמאי. כך תוכלי להגיע לגבות שתכננת מלכתחילה ויותר מזה – לשתי גבות אחידות ולא קרחות.אפשר לשמר את העיצוב גבות כשבועיים שלושה, ולאחר מכן לבקר שוב אצל אותה קוסמטיקאית. כל מעצבת העושה עיצוב גבות עובדת בשיטה, בחשיבה ובעיצוב שלה לכן אם את מרוצה מהמראה אותו את רואה במראה הקפידי להישאר באותו מקום.יחד עם זאת, עם כל הכבוד לגבות בריאות ומלאות, עדיין צריך לשמור עליהן מסודרות ומעודנות, מכיוון שגבות פראיות ועבות מדי עלולות ליצור מראה גברי. נשים רבות מחליטות לעבור טיפול להדגשת גבות והתוצאה לא מרשימה, חסרת הבעה וממש לא נשית. לכן חשוב להכיר את השיטות ולדעת כיצד לשקם את הגבות באופן נכון שגם יחמיא לך.

איך לשקם גבות הרוסות?

– מילוי החלקים הדלילים בגבות על ידי איפור המשלב חומר המעודד את צמיחת הגבות. תהליך שאורכו מספר דקות בודדות ויש לחזור עליו אחת לשבוע-שבועיים. במהלך הטיפול מורחת הקוסמטיקאית צבע על הגבה, אשר ממלא את האזורים הריקים ומעודד את צמיחת השיער. בכדי לראות תוצאות של ממש יש לחזור על הטיפול באופן קבוע למשך מספר חודשים (כ-3-4 חודשים). שימוש בחומרים המסייעים לצמיחת הגבות אשר תוכלו להשתמש בהם לבד בבית. לדוגמה מוצר של חברת Arbel , בשם Eyes – Ardell – Brow & Lash Growth Accelerator Treatment Gel

– אשר קצת קשה להשיג אותו אבל חיפוש זריז ברשת יעלה לכן תוצאות שונות. בנוסף החברה משווקת מוצרים שונים נוספים לטיפוח הגבות – עפרונות מילוי, צלליות מיוחדות, מברשות ועוד.שני מוצרים מומלצים נוספים הם של ברנדה כריסטיאן מילוי אזורים דלילים. מוצר נוסף של החברה הוא ג'ל מעצב ומקבע, אשר מסייע בעיצוב הגבות.

– מילוי הגבות באמצעות צלליות ועפרונות מיוחדים לאזור הגבות. יש להקפיד להתאים את גוון העיפרון לגוון הגבות שלכן, בכדי ליצור מראה טבעי. בניגוד למה שנשים רבות חושבות, דווקא עפרון שחור לרוב לא מתאים לצורך מילוי גבות, עדיף לבחור בגוונים כהים של חום. אף על פי שאני לא ממליצה להשתמש בעפרונות אלה יותר בצלליות בכדי שלא ימרוט שיערות בעת הצביעה.

– קעקוע גבות, בעצם איפור קבוע לאזור הגבות. טיפול זה מחזיק מעמד שנה עד שלוש שנים. ככל שאת חשופה יותר למים ולשמש כך הוא יחזיק פחות.

– מריחת שמן קיק על אזור הגבות טיפול טבעי המעודד את צמיחת הגבות. כדאי להתייעץ עם קוסמטיקאית בטרם תבחרו בטיפול זה לצורך קבלת הנחיות לטיפול מתאים.

-סירוק הגבה בזמנך הפנוי אומרים שזה מעודד את צמיחת השערות בגבה.

 

איך להכין את הגבות לקראת טיפול משקם?

  1. ראשית חשוב לשים לב שהגבות עליהן אתן חולמות נמצאות בפרופורציות נכונות לפנים שלכן.
  2.  בטרם תתחילי בטיפול השיקום הקפידי לגדל את הגבות שלך עד כמה שניתן, בכדי שיהיו לך כמה שיותר אופציות בכדי לעצבה מחדש באופן מחמיא.
  3. בטרם תמלאי את הגבות בעצמך או אצל קוסמטיקאית הגדירי את קו הגבות שלך – שימי לב לכך ששתי הגבות מתחילות באותו הגובה. עליך לנסות להבין מהו האזור אשר צריך להשאיר ומה עליך למרוט, ניתן "לנקות" שערות סוררות בעזרת פינצטה פעם בשבוע-שבועיים. חשוב לעקוב אחר קווי המתאר ולהשתדל לא לפגוע בקווי המעצבת. מומלץ להגיע לטיפול כאשר הגבות מתחילות לאבד צורה וזקוקות לרענון. זה לוקח בין שלושה שבועות לחודש, בהנחה שמידי שבוע את מקפידה לנקות את השערות המיותרות.
  4. מריטה של כל שערה יכולה לפגוע במראה הגבה ובעובי שלה. לכן עדיף שהגבה תהיה מלאה ועשירה יותר ולא מומלץ למרוט כל שערה שמפריעה ממבט ראשון בעין. נסו קודם "להתיידד" ורק אחר כך למרוט (גבות קופצניות ניתן גם להשטיח באמצעות מסקרה שקופה).
  5. כעת עליך ליצור איזון בין מראה שתי הגבות,הקפידי לשמור על מרווח שווה . במידה ותשמשי בעפרון יהיה לך קשה לטעות.
  6. לגבי החלק התחתון של הגבות, גם אליו חשוב לשים לב, לבחור בעובי רצוי ושוב להשתמש באותו קו, הפעם תחתון אשר נמתח לאורך הגבה, בכדי ליצור איזון מושלם. מתחי את הקו מהקצה התחתון האחד של הגבה עד לקצה השני ולאחר מכן מתחי קו לחלק התחתון של הגבה הצדדית.

חשוב מאוד לא לנקות כל שערה שאת רואה במראה, כל שערה חשובה לנו במקרים אלה כי מחר יצמחו לך השערות שהוצאת שלשום וכן הלאה. הצמיחה מוגברת במיוחד בחודשי הקיץ, ולכן יש להמעיט בתדירות הסידור.

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: