Booking.com
אניתאה-עטליה אוברמן-קרדיט יח"צ

אניתיאה – המצפן של ההעצמה הנשית

לכל אחת מאיתנו היה הרגע הזה שבו עמדנו מול צומת, מול החלטה חשובה, מול הצורך לקבל החלטה שיכולה לעצב מחדש לא רק את החיים שלך אלא גם של אלה הסובבים אותך. אז מהו אותו המרכז הנשי שיסדר עבורך את החלקים בפאזל? אתר המומחה יצא לפגוש את עטליה אוברמן – מייסדת ומנהלת מרכז  אניתיאה .

מאת: חני שניידר

נתחיל בשאלה הראשונה והמתבקשת מה זה אניתיאה?

אני תיאה = אני אלה. אנחנו מאמינות שבכל אשה קיימת אלה. להיות אשה זה "ג'וב" לא קל, המורכב מאינספור קטעי פאזל הקשורים מהיבטים שונים שלנו של החיים כאשה, כרעייה, כאם כבת וכאשת קריירה והאתגר שלנו כמרכז העצמה נשית, לקחת את כל חלקי הפאזל הללו , מהקופסאות השונות בהם מתנהל ציר חיינו (שלא תמיד יש לנו את השליטה על הקצב והתזמון שלהם) ולסייע לאותם נשים לקבל את ההכוונה והכלים לסדר את החיים שלה ולראות את התמונה הגדולה, כי בכל אחת מאתנו יש את האלה!

איך בעצם פועלת אניתיאה?

אניתיאה מלווה ומדריכה נשים, הנחושות לגלות את ההזדמנויות המונחות לפתחן בצמתי החיים. באמצעות תהליך אבחון הממפה את מכלול צרכיך, נבנה תכנית פעולה רב תחומית ביחד עם מומחי אניתיאה. החזון שלנו מורכב ממטרה ראשית שהיא לסייע לך שגם את תגיעי למקום בו את שואפת להיות.

האם תוכלי לפרט את התחומים בהם אניתיאה פועלת?

בכל מקום בו נזקקת העצמה הנשית והכוונה וחיבור למומחים שייסיעו לך , אנחנו שם!

מתחום של העסקים הכולל אימון אישי, תדמיות ומיתוג אישי, עזרה עסקית עבור לתחומים האישיים הכוללים ייעוץ פסיכולוגי, עריכת דין, גישור, ייעוץ לזוגיות ומשפחה וכלה במועדון לנשים, כנסים ועוד.

במרכז אניתיאה מציעים לך את הידע והכלים הטובים ביותר על מנת לעזור לך להגשים את החזון!!!

מה זה כרטיס המועדון של אניתיאה קלאב?

אניתיאה קיימת כבר 8 שנים ומיועדת לנשים שמשפיעות על הסביבה שלהם. המועדון מייצר לכל אשה משפיעה את התמיכה מצד אחד ואת כל התנאים לצמיחה מהצד השני שנוכל להמשיך להשפיע על החיים שלנו ושל הקהילה הסובבת אותנו. אניתיאה מובילה את השינוי החברתי הבא!

Anitea Club הוא מועדון נשים ייחודי המאפשר לך להשתייך לקהילה נשית משפיעה,  ולעלות על מסלול של צמיחה דרך מגוון פעילויות חווייתיות.

מה מקנה החברות במועדון נשים Anitea Club ?

החברות במועדון נשים Anitea Club עולה רק 980 ש"ח ותספק לך את המסגרת הנחוצה להגשמה באמצעות כלים מקצועיים ופעילויות קבוצתיות, בהן לוקחות חלק נשים משפיעות שרוצות להצליח ביחד. החברות במועדון מקנה לך גישה מלאה לכל פעילויות אניתיאה, בצירוף חבילת הטבות בשווי 1,650 ₪ – מתנה!

  •  כניסה חופשית לקפה אניתיאה – מפגשי חוויה מפילי אסימונים, לשינוי מציאות החיים. שווי ההטבה: 280 ₪
  •  ביזנס אנד פלז'ר – חופשה המשלבת כלים לניהול הביזנס של החיים עם הרבה פינוקים. הנחה משמעותית לחברות המועדון! שווי ההטבה: 400 ₪
  •  פאנלים וכנסים מקצועיים בהשתתפות מומחים מובילים –50% הנחה לחברות המועדון! שווי ההטבה: 150 ₪ למפגש
  •  קורסים ייחודיים לנשים – למימוש הזדמנויות בצמתים חשובים –15% הנחה לחברות המועדון! שווי ההטבה: 350 ₪
  •  קומונו – 6 – שעות מתנה בחלל העבודה המשותף של בקעת אונו: יותר זול ממשרד, יותר פרודוקטיבי מלעבוד בבית! שווי ההטבה 300 ₪
  •  חשיפה למאות קוראות באמצעות פרסום בניוזלטר של אניתיאה. שווי ההטבה: 180 ₪
  • השתתפות בתכנית הטלוויזיה של אניתיאה – "הזדמנות להמשיך מחדש", באולפני ASKIMO, שמעניקה חשיפה במסגרת ראיון טלוויזיוני בנושא אישי או מקצועי. שווי ההטבה: 290 ₪
  • הטבות מחברות המועדון – מידי חודש הנחות והטבות מתחומי עניין ומקצועיות שונים,שווי ההטבה עד 25% הנחה

אז איך מצטרפים???

לדף רישום

ערוץ יוטיוב

מייל info@anitea.co.il

דף עסקי בפייסבוק 

www.anitea.co.il

 

 

 

 

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: