Booking.com
המרינה בג'קסנוויל,יוצר-paulbr75,אתר - PIXABAY.COM

בית במחיר ג'יפ, ביעד הכי חם להשקעה בארה"ב לפי פורבס

בימים בהם מחירי הנדל"ן בישראל בשמים, והממשלה מטילה גזרות חדשות כל יום ובכך גורמת לחוסר וודאות בנוגע להשקעה בנדל"ן, מחפשים משקיעים בעלי סכום כסף קטן יחסית פתרונות יצירתיים להשקעה אשר יצליחו גם להביא השבחה עתידית גבוהה מצד אחד וגם יוכלו להניב תשואה מידית מאידך. ביקוש זה מצריך יצירתית שיכולה להגיע אפילו עד ארה"ב, ולנחות אי שם בפלורידה, ג'קסונוויל ליתר דיוק. זוהי העיר שהוגדרה כיעד מס' 1 להשקעה בשנת 2017 וזוהי העיר שתמורת 189,000 ש"ח יקבל המשקיע הפוטנציאלי בית פרטי על שמו בטאבו ושוכרים איכותיים המניבים כ-13% תשואה שנתית.

 

מאז החלטת האוצר להטיל מס על בעלי שלוש דירות או יותר, רוחשת התקשורת ובוחשת בנושא. הסוד הגדול, עליו לא מדברים, הוא שהמס החדש לא באמת ישפיע על המשקיעים המתוחכמים. בשנים האחרונות, גילו יזמים ואנשים בעלי הון פנוי, כי ההשקעה הנבונה ביותר בשוק הנדל"ן היא דווקא השקעה בחו"ל.

מראה לילה של גקסנוויל, יוצר-tpsdave,אתר-PIXABAY.COM

אז מה אפשר לספר על מה שקבע המגזין הכלכלי היוקרתי בעולם?

פורבס, בחר בעיר ג'קסנוויל כיעד מס' 1 (!) להשקעה בארה"ב בשנת 2017, תחת הכותרת:  Ten Hottest Real Estate Markets To Watch In 2017 בעיקר בגלל הגידול המרשים בכמות המשרות המוצעות בעיר במהלך שנת 2016 (3.8% ליתר דיוק) שנובעות בזכות נוכחותם בעיר של שני בסיסי צבא גדולים המספקים אלפי מקומות עבודה, והיא מוגדרת היום כעיר עם הצמיחה הכלכלית הגדולה והמהירה ביותר ביותר בארה”ב.

עליית מחירי דיור בג'קסנוויל ,מקור – www.househunt.com

מקור נוסף לצמיחה הכלכלית הם העבודות בהיקף של 650 מליון דולר בנמל ג'קסנוויל. ההרחבה נועדה לתמוך בכמות ובגודל של אוניות המשא שיגיעו לנמל בעקבות העבודות בתעלת פנמה. התעלה שנחפרה לפני כמאה שנה ומחברת את האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס השקט, ומהווה את אחד מערוצי הסחר הימי החשובים ביותר של ארצות הברית, עוברת בימים אלה הרחבה כדי לאפשר לאותן מגה אוניות משא לעבור דרכה. מי שצפויה ליהנות בעיקר מהרחבת תעלת פנמה היא העיר ג'קנוסוויל והנמל שלה המשמש כנמל השלישי בגודלו בארה"ב.

סיבה נוספת המוזכרת בכתבה היא ההגירה החיובית אל העיר. ההגירה החיובית עקבית מאוד ומציגה  עלייה של 13%, דבר שמשפיע על גידול הביקוש לדיור.

הנכסים המוצעים בעיר הם נכסים בדמות בית פרטי בטאבו שנמכרים לאחר שיפוץ מקיף עם שוכר איכותי וחברת ניהול  מקצועית, המאפשרת לייצר כ- 13% תשואה שנתית נטו.

הליווי לרכישה מתבצע באמצעות רילקו השקעות נדל"ן ,שהינה בעלת ניסיון של חמש שנים בהשקעות נדל"ן בארצות הברית ובפלורידה בפרט. לרילקו שתי שלוחות – אחת בישראל והשניה בארצות הברית. ההתמחות של החברה בארה"ב היא העיר ג'קסנוויל שזוהתה כאמור כעיר שמניבה תשואת שיא של כ-13% החל מסכום השקעה ראשוני של 189,000 ש״ח בלבד. החברה רוכשת את הנכסים, בודקת את טיבם בדגש על טיב המערכות, פועלת להשבחתם על ידי שיפוץ ושדרוג ולאחר מכן פועלת לאכלוסם בשוכרים איכותיים.

*מבצע מיוחד לקוראי אתר "המומחה" –  כרטיס טיסה לג'קסונוויל לכל מי שיסגור עסקה דרך דף הפנייה למטה.

לחצו פה לתיאום פגישת יעוץ אישי

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: