Booking.com
שמירה על עור פנים, יוצר - PublicDomainPictures, אתר - PIXABAY.COM

גלי האם את תורמת להזדקנות עורך

את זה לא ניתן לכסות במייקאפ – העור שלנו מזדקן ומהר!

עני על 5 השאלות וגלי האם גם את גורמת במו ידייך להתבגרות העור שלך?

  1. האם את נוהגת לעשות שימוש במייקאפ ואיפור?
  2. האם את גרה באזור עירוני שופע מכוניות ובתי עסק?
  3. האם את סובלת מאדמומיות, פצעונים, ועור דהוי ומחוספס?
  4. האם את מרגישה שעורך אינו משקף את הרגשתך וגילך?
  5. האם את פוסחת על ניקוי הפנים בערב?

אם ענית כן לפחות על שתיים מהשאלות, כנראה שאת תורמת במו ידייך לנזק מתמשך במראה עורך.

למה זה קורה ומה ניתן לעשות? בתיה שניאורסון מייסדת חברת BRIAA עוזרת לנו לשמור על עור בריא יותר.

ניקוי יסודי ואפקטיבי של העור, הוא המפתח לשמירה על עור שנראה בריא וצעיר לאורך זמן. ניקוי העור הכרחי לסילוק הצטברות רעלנים ולכלוך ולעזור לעור לספוח היטב את הלחות וחומרי ההזנה בצורה יעילה.

לא ניתן להמעיט בחשיבות של הסרת מייקאפ מהעור בכל יום. הרכיבים המלאכותיים, רכיבי הצבע והפורמולציות הכימיות הם לא בדיוק מה שאלוהים או הטבע תיכננו עבור העור שלנו. תוסיפי לזה את העובדה שהעור שלך נעול תחת הכיסוי של המייקאפ והאיפור, באופן שלא מאפשר לתחלופת אוויר צח בנקבוביות, אך חמור מכך, הלכלוך והשומן העודף מרגישים נוח ובבית אצלך בעור. מתחילה להבין את העניין? יש עוד!

העובדה שהעור שלך מכוסה במייק אפ, פוגעת בתהליך ההתחדשות הטבעי שלו על ידי האטה של תחלופת התאים. מה שאומר שהעור שלך לא משיל תאי עור מתים בקצב הנדרש לפינוי מקום וצמיחה מתאים צעירים ובריאים בתחלופה תקינה, ונקבוביות העור נסתמות.

אבל את מבינה כבר מה כן מגיע נכון?! התפרצויות של פצעונים, גירוי ואדמומיות, עור מחוספס ולא אחיד במראה עייף ודהוי. אבל בדיוק שחשבת שאין גרוע מזה, אז דווקא יש!

לא רק שהעור נראה מבוגר יותר, אלא בגלל שהעור לא מצליח לנשום, מכוסה ב.. בואי נאמר בעדינות, לא ברכיבים המזינים ביותר שיש בהישג יד, העור הופך למעשה לרגיש במיוחד לדלקות מיקרוסקופיות שממש מאיצות את הזדקנות העור. (ואף הופך רגיש ונוטה לאלרגיה עם הגיל)

וזהו למעשה- פרדוקס היופי; אנחנו עוטות על עצמנו מייקאפ כדי להשיג מראה עור צעיר, זוהר בחיוניותו וחלק כמו ישבן של תינוק, אבל מה שאנחנו בפועל עושות זה מעלות את הסיכויים שהעור שלנו יזכה למראה מבוגר הרבה יותר מהר מאשר אחרת היה קורה.

אבל אל תדאגי, אנחנו לא מתכוונים להציע לך לוותר על מייק אפ, דה! המצאות חכמות והכרחיות מאין אלו לא ייעלמו מהעולם כל כך מהר! אולי רק יהפכו למעט יותר בריאות לעור שלנו.

הפתרון נמצא בידיים שלנו. תרתי משמע. שטיפת הפנים והורדת המייקפאפ והאיפור ביסודיות מדי ערב תבטיח שינוי של ממש בעור הפנים שלך, ועד כמה משמעותי השינוי תגלי אם תקפידי על שגרת ניקוי למשך שבועיים רצופים. תני לעורך הזדמנות להתחדש באופן טבעי, לשמר את הבריאות ולאפשר ליופי הטמון בו לפרוץ החוצה.

כל סבון פנים יוכל להטיב את מצב העור בשימוש קבוע, משום שעצם פעולת הניקוי היא החשובה. הבעיה עם רוב מוצרי הניקוי לעור, שעצם פעולתם משאירה את העור מאד רגיש, יבש ומגורה. כתוצאה מכך, אנו נוטות לשטוף פחות את עורנו ונכנסות למעגל קסם שפוגע בעור שלנו לטווח הארוך.

הפתרון נמצא בדמות מוצר חדשני במרקם ג'ל סבון עשיר ומפנק של חברת BRIAA. הג'ל מנקה ביסודיות את העור, באופן יעיל ואיכותי, ואינו מייבש את עורך. הג'ל הנקרא ג'נסיס, מהווה נקודת ההתחלה של שגרת הטיפוח היומית שלך, ושימוש קבוע מדי יום, ובפרט בערב, יבטיח לך עור נקי, הפחתה ניכרת בהתפרצויות פצעים, אדמומיות וגירוי, ויותיר את עורך חלק יותר ואחיד, רך למגע בניחוח נפלא ומרענן.

 

ועכשיו במבצע מיוחד עבור קוראות אתר המומחה.

הזמיני ותתחילי לראות את השינוי מבפנים!

 

 

 

 

 

 

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: