Booking.com
יבגני זזולינסקי,יזם ומשקיע ישראלי

הדרך החדשה להקמת אתר תדמית .

עולם האינטרנט עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות וכיום כמעט כל עסק מחזיק אתר תדמית משלו על הרשת.אם בעבר עולם בניית האתרים נשלט ע"י קבוצה סגורה של אנשים שבנו את האתר ללקוח במחירים המגיעים ל אלפים או עשרות אלפי  ₪ לאתר תדמית סטנדרטי ופשוט, הרי שהשוק עבר טלטלה משמעותית בשנים האחרונות עם חברות לבניית אתרים בשיטת עשה זאת בעצמך  דוגמת  LIVECITY  WIX ואחרים, המציעים פלטפורמה לבנייה עצמית של אתרים.

מאת: גיא פישקין

יבגני זזולינסקי,יזם ומשקיע ישראלי הקים את חברת SITEPRO  המתמחה בבניית אתרים מספר:" אנחנו נכנסו למקום שבו יש מרווח גדול בין העלות הגבוהה מאוד של הקמת אתר תדמיתי או מכירתי שנע ברמת מחירים של 2500-7000 ₪ לפלטפורמות של בנה זאת בעצמך החינמיות." ומרחיב: " זיהנו כשל שוק של מרווח עצום במחיר  שבין  חברות מקצועיות לבניית אתרים לאתרי בנה זאת בעצמך. מחד יש את בוני האתרים שבונים בצורה מקצוענית אך באלפי ₪ ומאידך אתרי בנה זאת בעצמך הסובלות  מפרסומות עצמיות של האתר ודומיין הכולל את שם הפלטפורמה וזה עוד לפני שמחשבים את השווי הכספי של עשרות שעות ישיבה של הלקוח הפוטנציאלי המנסה להבין איך בכלל מתעסקים עם מסכי בנייה העצמית והפלטפורמות לניהול האתר. מעבר לכך לרוב הבנייה העצמית  מובילה לתוצאות  שניתן לסכמן כחובבניות.

 המוצר שלנו הוא נקודת מפגש אידיאלית בין המקצוענות של הקמת אתר לעסק ע"י חברה לבניית אתרים  לעלויות של אתרי הבנה זאת בעצמך. סייט-פרו יודעת לתת ללקוח החל ממסלול של 30 ₪ לחודש, כאשר הסכום הכולל את הבנייה הראשונית של האתר  הרספונסיבי (אתר המתאים למסכים שונים דוגמת נייד,טאבלט,צג וכו' ג.פ) בשפת 5HTML ואחזקתו על שרתים מאובטחים ".

בעולם של היום המאפשר כלים נוחים כל כך לממשקי משתמש יש בכלל צורך בבוני אתרים?

התשובה היא חד משמעית כן!  אומר ייבגני ומרחיב : " הפלטפורמות החינמיות לרוב מחייבות התעסקות של המון זמן למידה והבנה של המוצר, זמן שהוא יקר ערך עבור הלקוח הסופי. כמו כן לא כל הלקוחות בעלי חוש טכני או חוש עיצובי ופעמים רבות הם פשוט נוטשים את האתר באמצע בנייתו. בנוסף רוב הפלטפורמות בנויות בשפה האנגלית או מותאמות לשפה האנגלית שגם מהווה מחסום לכאלה המעוניינים לעצב אתר בשיטת בנה זאת בעצמך. הממשק של סייטפרו נבנה לתמיכה ב – 4 שפות הרלוונטיות לשוק הישראלי (עברית, ערבית, רוסית ואנגלית) ומאפשר תחזוקה פשוטה מאוד לאלה הבוחרים במסלול התחזוקה העצמית לאחר שאנחנו מבצעים עבורו את הקמת האתר הראשונית".

כיצד יכולה ריקי כהן, מעצבת התכשיטים מחדרה לתחזק או לשמר את האתר ביום יום ולהחליף את קולקציות המכירה שלה?

"שאלה מצוינת" עונה יבגני ומרחיב: " היתרון שלנו הוא שהאתר שלנו מאפשר מסלול תחזוקה ואחזקה טכנית ותכנית של האתר עבור הלקוח תמורת תוספת של כמה עשרות ש"ח בחודש וכולל חנות מאובטחת, אתר מותאם לפייסבוק גלריה בלתי מוגבלת של מדיה ופיצ'רים הכוללים תמיכה בקידום אתרים ורשתות חברתיות דוגמת פייסבוק ועד החלפה של טקסטים ומדיה עבור הלקוח. אנחנו עושים עבורו את העבודה של התחזוקה השוטפת במידה והוא מעוניין בכך. "

 ועובר להרחיב על החזון העסקי של SITEPRO    " זו הייתה הכוונה שלנו שהלכנו לפיתוח הזה , לאפשר לבעלי מקצוע או בעלי תחביב שיוכלו בקלות ובמחירי רצפה להצמיח כנפיים, להם ולמוצר אותו הם מספקים. המוצר הזה הוא חלק מטלטלה שאנחנו מעבירים את השוק, אנחנו פועלים בהשראה "כחלונית" לשינוי של שוק בניית אתרי האינטרנט. אצלנו, בעלות החודשית  של אחסנת האתר על שרת אנו נותנים בנוסף גם את עלות שירות הבנייה והעיצוב של האתר".

 

דף לדוגמא של האתר

דף לדוגמא של האתר

כמה זמן לוקח לבנות אתר אינטרנט עבור לקוח?

"לוחות הזמנים הם מיידים" מספר זזולינסקי ומסביר: " המערכת שלנו בנייה כמו לגו. אתה יכול לקחת את גודל הקוביה ולבחור את הצבע שלה , להבריג ולהמשיך הלאה." ומפרט " אנו מתחייבים לפרסם את האתר תוך 48 שעות מרגע קבלת החומרים הכתובים או הגלריות ועד פרסום האתר. הפתרון הזה מאוד יעיל גם עבור משרדי פרסום ויח"צ שבונים את המוצר ללקוח צד ג' כאשר אנו מציעים גם תוכנית שותפים למשרדים המייצגים יותר מלקוח בודד".

איך הצלחתם לצור מצב שבו עלות הקמת אתר זולה יותר מפלטפורמות בנה זאת בעצמך?

"למכור המון וברווחים קטנים" הוא מחייך ומוסיף : " גם לפני שקופיקס נכנסו לא האמינו שאפשר למכור כוס קפה או כריך ב – 5 ₪ והנה מסתבר שיש מודל עסקי שמייצר הגיון כלכלי לנו וכדאיות מקסימאלית עבור לקוחותינו."

לאתר  – sitepro

About גיא פישקין

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: