Booking.com
ליאת שני,קרדיט יחצ

המדריך להכנת דירה למכירה במחיר גבוה

מפרסמים בית למכירה או השכרה? ליאת שני מ-"בית לדוגמא" טוענת שב-90% מהמקרים אתם "משאירים הרבה כסף על השולחן" . "בבועה הנדלנית שקיימת היום אם לא תמכור את הבית שלך ברווח מקסימלי, הכסף הזה יחסר לך לקניית הנכס הבא". ", אומרת ליאת. אני רואה בכאב לב הרבה בעלי בתים מוכרים את הנכס היחיד שלהם תוך התפשרות כואבת במחיר וזה יכל להיות אחרת לגמרי.  עם השקעה ממש קטנה הם היו יכולים למכור את הנכס במלוא המחיר המבוקש ".

מאת: חני שניידר

לטענת ליאת, "למרות זאת, מספר מצומצם של משקיעים מתוחכמים וערניים משקיעים אנרגיה וסכום שלא עובר את 3% מערך הנכס בהכנת הנכסים שלהם למכירה, בעיצוב מכוון מכירה, כדי השביח את מראה הנכס ולשדרג אותו. להדגיש את היתרונות ולטשטש את החסרונות  וכדי למכור אותו במחירים גבוהים. המשקיעים האלה, ובעלי נכסים מתוחכמים אחרים  שכבר נחשפו לשיטה ולתוצאותיה, מוכרים את הבתים שלהם במחירים גבוהים יותר פי כמה מההוצאה שלהם על הכנת הנכס למכירה".

לדבריה, "גם לפני שעסקתי רק בהכנה למכירה, כשרק הייתי מתווכת, הצלחתי למכור ולהשכיר בתים ודירות מהר ובמחירים גבוהים במיוחד, רק באמצעות הכנת הנכסים האלה בעיצוב מכוון מכירה." ליאת טוענת שמרבית המומחים לנדל"ן לא יספרו לכם על זה, "אבל במשך כעשור, כשתיווכתי נדלן פיתחתי את השיטה שלי להכנת הבית למכירה והשכרה מתוך מה שראיתי בשטח. אני יודעת בדיוק מה הקונה שלך מחפש כשהוא נכנס לבית שלך.  מה הוא ישמח לראות בו ומה יפחיד וירתיע אותו ".

"יש מיתוס בנדלן שלא משנה איך הבית נראה כי "אנשים קונים ארבעה קירות"-  אין משפט יותר טועה ומטעה מהמשפט הזה".

"בפועל, אנשים קונים את הבית שעושה להם את זה. הם קונים את הבית  שכשהם נכנסים אליו הוא משדר להם משהו טוב אהוב מוכר, משהו שהם היו רוצים לחיות בו ולגדל שם את משפחתם. הם קונים אימג', סיגנון חיים, אווירה, אחר כך הם נותנים הסבר הגיוני לחיבור הרגשי שהיה להם עם הבית ושבגללו הם קנו אותו במחיר מלא טבין ותקילין.  כשאני שומעת מישהו אומר " הבית לא היה זול אבל שווה כל גרוש"- אני יודעת שעשו על הבית הזה הכנה מוצלחת למכירה".

 

וההכנה למכירה שלכם באמת שווה את הכסף?

"בהכנות המוצלחות שלנו לבתים לפני המכירה אנחנו מגיעים להחזר של 7%-9%  על כל שקל שהוצאנו על הכנת הבית, וזה על מה שאנחנו קוראים לו 'הקצה ההתחלתי' של העסקה – שבו עיקר הפוקוס הוא קוסמטיקה ושדרוג הנכס. יש גם את האלמנט של מהירות המכירה שמתקצרת משמעותית ששווה סכומי כסף לא מבוטלים שקשה לכמת אותם,  כשהבית שלך אטרקטיבי הקונים מחזרים אחריך ולא להיפך, זה חוסך הרבה מאד לחצים נפשיים ומתח. ומעבר להכל יש לך את הביטחון שהבית שלך זה הבית הכי אטרקטיבי בפלח השוק שלו. רק הביטחון הזה מקרין לקונים את ההרגשה שמדובר בבעל בית רציני, מבין עניין, וכל העסקה מתנהלת בצורה המיטבית לך."

 

איך אפשר ליישם את ההכנה לפני מכירה?

"עד עכשיו הדרך היחידה הייתה באמצעות חברות באותם אתרים אינטרנטיים של מעצבים מחו"ל, בשילוב עם קצת ידע נדל"ני, אבל זה לא מידע שנגיש לכולם".  עם זאת, כחברה מוכרת בקהילת הנדל"ן לשעבר ולאחר שעברה קורס עיצוב בארכיג'וב סטודיו, ובעיקר לאחר שהבינה שזה מה שהיא אוהבת לעשות וזו השליחות שלה,

החליטה ליאת שהגיע הזמן ללמד גם את בעלי הנכסים לעשות זאת.

"עבדנו קשה כדי לזקק את הפעולות החשובות ביותר, שעובדות כבר מעל עשר שנים וכנראה שהן יהיו רלבנטיות גם בשנים הקרובות. חשוב לדעת אותן באופן הכי מדויק שאפשר,  כך שכל בעל נכס ללא הבנה מיוחדת בנדל"ן ובשיווק נדל"ן יוכל ליישם אותן.  פעם הראשונה בארץ ובעברית, אני חושפת את השיטה, נותנת את הפתרונות כך שבאמצעים פשוטים ולא יקרים כל אחד בבית יוכל ליישם את השיטות שלי ורק זה יוסיף לו כמה עשרות אלפי שקלים למחיר מכירת הנכס. למדריך המעשי שאני שולחת במתנה אפשר להירשם באתר שלי והוא כולל דוגמאות לבתים שנמכרו בהצלחה וכאלה שלא עברו הכנה וחוו מכירות כושלות שניתן ללמוד מהם.

"בנוסף, אני ממשיכה להשקיע בהתחדשות, לימוד ופיתוח של שיטות חדשות ומעדכנת את התכנים והלקוחות שלי כל הזמן ובזמן אמיתי ".

יתרון נוסף אותו ליאת מציינת, היא האפשרות לקבל ממנה שיחת ייעוץ במתנה, שבה היא מייעצת לבעל הנכס, כמיטב נסיונה וידיעתה, ללא תשלום.

"שיחות הייעוץ במתנה שנתתי רק במהלך השנה האחרונה לבדה, ייצרו לבעלי הבתים  שהתייעצו איתי, הרבה פתרונות למכירת הנכס, אבל בעיקר מכרו אותו במחיר הרבה יותר גבוה ממה שיכלו לקבל עליו לפני שיחת הייעוץ איתי"

הזמן הקצר, השקט הנפשי, הביטחון בנכס, המחיר הגבוה שמתקבל כל אלה  הם  הרווח האמיתי כאן.

לאתר בית לדוגמא: BAITLEDUGMA.COM

 

About חני שניידר

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: