Booking.com
למצוא את המיוחד שבך, צלם - PublicDomainPictures , אתר - PIXABAY.COM

כיצד נוכל "לחשב מסלול מחדש" בקריירה ובחיים האישים שלנו?

מהו הקוד הגנטי שלנו? איך הוא יכול לחבר בין הרוח לחומר? ולמה בכל שלב ניתן לחשב מסלול מחדש ולהתחבר למה שאתה אוהב ולא למה שמצפים ממך המשפחה או החברים. אתר המומחה יצא לפגוש את נורית שם טוב – מחברת רוח חומר.

מאת: קובי ברדה

נתחיל בהתחלה, מהי ההגדרה שלך לרוחניות?

זה ממש ממש פשוט. אדם רוחני הוא אדם שמכיר את עצמו. שמחובר לעצמו. שהידע והחכמה שלו מגיעים מתוך עצמו. אדם שמחובר לעצמה שלו ולאנרגיות שמאפשרות לו לשחק את המשחק בצורה הכי טובה.חשוב לדעת שאדם יכול להיות רוחני גם בלי להכיר בכלל במודע שלו בקיומו של רובד רוחי. אתה יכול להיות מחובר לעצמך בלי להבין דבר וחצי דבר בכל הקשור לאנטומיה ולפיזיולוגיה של הרוח, כלומר למבנה ולתפקוד של עולם הרוח. אפשר להיות רוחני ומאושר רק כי אתה מחובר ומקשיב לעצמך ומתפתח בדרכך!

את מאבחנת, מטפלת, כותבת בלוג ומרצה על חיבורי רוח חומר, איך מצליחים לגשר בין ההפכים רוח לחומר?

אני גם עורכת דין בפועל 18 שנה ובעלת תואר ראשון בביולוגיה, כך שאת עולם החומר, המסגרות והמגבלות של החומר אני מכירה כמו כולם היטב. אך להבדיל מרבים שחיים פה בעולם החומר בלי לדעת בכלל שיש משהו שמכוון אותנו, אני מכירה גם את הרובד הרוחי שמכוון ומפעיל אותנו בחומר בכל רגע נתון. מה שאני אומרת הוא שהבריאה הזו שנוצרה היא בעצם תוצאה של משהו. אך יש משהו שמכוון אותנו. המשהו הזה הוא הסיבה לתוצאה. הסיבה לעצם הבריאה. והדרך היחידה להצלחה אמתית היא להתבונן פנימה לסיבה. לחלק הנשמתי שלי. למשחק האישי שלי, לתסריט שהנשמה שלי בחרה לשחק ושלשם כך היא העדיפה להתנתק מהחופש האינסופי ולהיכנס לגוף פיזי מוגבל. וכשאני משחקת בהתאם למשחק שלי ולתסריט שלי, מחוברת לנשמה שלי ולסיבות האמתיות לעצם קיומי פה כאדם וכנשמה, אני חיה את החיים שלי בשמחה ובאתגרים ויש לי את כל הכלים להצליח במשחק שלי.

נורית שם טוב

נורית שם טוב

את מדברת בעצם על זה שלכל אחד יש את הקוד הגנטי, מהו ואיך ניתן לפצח אותו?

לכל אחד מאתנו יש את הדנ"א האנרגטי שלו. אדם שיודע "לפצח" את הקוד הגנטי יכול לעזור למאובחן להתחבר לעצמו פנימה ולהתחיל לזהות ולבחור את הדרך הנכונה עבורו. למעשה מה שאני עושה במשך מפגש בן שעתיים בלבד אני מסבירה למאובחן את משחק החיים, הכללים ואיך משחקים, זאת אומרת מהי בעצם משמעות החיים, למה נולדנו ומה באנו לעשות כאן. וכמו שחוקי המתמטיקה נכונים לכל התרגילים וכל תרגיל הוא אחר, כך גם חוקי הבריאה מתייחסים לכל בני האדם, אך כל בן אדם הוא שונה ויש לו ביטוי אחר. אני קודם כל מכניסה את המאובחן לנתיב הכללי של החוקים ואחר כך אני נכנסת דרך כל מיני טכניקות ושיטות שלמדתי לאבחן את הקוד הגנטי שלו. זה ממש חישוב מסלול מחדש. אנחנו בודקים יחד בודקים היכן הוא נמצא היום במסלול שבו התחיל ללכת דרך הפרשנות שלו את הסביבה, ואז, לאחר שהוא התחבר לעצמו, למשחק שלו ולאיכויות שלו אנחנו מחשבים מסלול מחדש למסלול ההצלחה האישי שלו. כשאתה מתחבר לעצמך, אתה מגלה שטוב לך ונעים לך ללכת במסלול אחר גם אם ההורים אומרים לך שאין בזה כסף וגם אם זה לא נחשב בעיני החברה, עדיין זה מסלול ההצלחה שלך והוא מתאים לך. והיום העידן משתנה, היצירתיות אדירה וכל אחד יוצר לעצמו מסלול הצלחה ייחודי משלו.

כלומר את בעצם עוזרת למאובחן לאתר את מפת הדרכים הייחודית שלו למיצוי עצמי?

בדיוק! המפגש איתי נועד לכל אדם שמגיע לשלב הזה בחייו שהוא מסתכל היכן הוא נמצא היום ולאן הנתיב הזה מוביל אותו בעוד 5, 10 שנים והוא ממש אבל ממש לא רוצה להיות שם.

מטרת המפגש הוא איתור הקוד הגנטי שלו וחישוב מסלול מחדש שמפנה את הזרקור מהדרך הנוכחית והלא רצויה, לדרך האישית הייחודית והמשמחת של אותו מאובחן. ומשם כל אדם ימשיך ויעשה את דרכו בעצמו בהתאם לרמת ההתפתחות האישית שלו ולמשחק שלו בחיים, איתי או עם מטפל כזה או אחר.. אבל בשלב הזה, כשהכללים של המשחק ידועים לו, כשהוא בחר את דרכו האישית ואת כיוון ההצלחה שלו וכשהוא גייס את הרצון שלו לשם כך, התהליך הוא הרבה יותר מהיר ואפקטיבי.

לדף הפייסבוק של נורית

לאזור המומחה של נורית ב – ASKIMO

 

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: