Booking.com
מתג מסדרת מיקס מבית מאסטר ביבוא בלעדי של א. פתיה.

כך תהפכו כל דירה למלון בוטיק.

הגימור, העיצוב, הטכנולוגיה והמראה – אלה הדברים שמבדילים בין מלון סטנדרטי למלון בוטיק. סדרות חדשות של מוצרים איטלקיים, שיועדו במקור למלונות איכות ושחברת א. פתיה החלה לשווק אותם לשוק הפרטי, יהפכו את מראה היום יום בבית שלכם למראה של חופשה יוקרתית. והמחירים? מתאימים לתקציב הביתי.

ז'אנר מלונות הבוטיק הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות – ברחבי העולם ובארץ בפרט. אנשים מעדיפים מלונות איכותיים, עם שירות טוב, כאלה שכוללים מוצרים עם גימור מוקפד, עיצוב מדליק וטכנולוגיה חדישה. חברת א. פתיה מאפשרת להביא את כל אלה מהחופשה החלומית ישר הביתה, באמצעות מוצרים ייחודיים מאיטליה, שמייצרת החברה רבת המוניטין MASTER.

"הכול מתחיל ונגמר בגימור ובתחושת החופש", מספר עופר פתיה, שמנהל בהצלחה מרובה מזה כ-20 שנים את החברה שהקימו הוריו, אליהו ושרה, ב- 1964. "השוק צמא כיום לפתרונות שמשדרים יוקרה אבל יכולים להיכנס לתקציב ביתי".

אחד המוצרים החדשניים שמציעה החברה בתחום הוא פתרון טכנולוגי מעוצב, שיושם כבר במלונות רבים ומאפשר לאורח לסמן לצוות המלון "נא לא להפריע", או לבקש מהם לסדר את החדר. האורח עושה זאת באמצעות לחיצה על לחצן מיוחד, במקום ללכת ולשים את השלטים על הדלת. א. פתיה החלה לשווק את המוצר גם לשוק הכללי, מה שאומר שמעתה, במקום להגיד לילד לא להפריע לאבא ואימא בשעות הלילה או שעליו לסדר את החדר, למשל, ההורים יוכלו לעשות זאת באמצעות הלחצן האלקטרוני. החברה מאפשרת לבחור מה תהיה צורתו של המוצר, באיזה צבע הוא יגיע ומאיזה חומר הוא יהיה עשוי.

א. פתיה החלה בנוסף להציע לבתים סדרות של מוצרים אותם היא נבחרה להטמיע במלון בפרויקט היוקרתי "Sea One", שממוקם מול חוף ימה של תל אביב.

סדרת היוקרה VITRA מציעה עיצוב יוקרתי וחדשני של מסגרות, שמשלב חומרים טבעיים כמו זכוכית, קריסטל, עץ, שיש ואבן עם מתכת ופלסטיק. לדברי פתיה, המסגרות "מעניקות מראה יוקרתי, עם עיצוב ייחודי ומעניין".

הסדרה האלגנטית, MODO, מתאפיינת בקווים מעוגלים ועיצוב מתוחכם המשווים לכל חלל מראה אלגנטי, יוקרתי ומעודן. האביזרים בה מגיעים בשלושה צבעים: אפור-פחם, לבן וכסוף, והמסגרות – במגוון ענק של צבעים וחומרים.
האביזרים מהסדרה הקלאסית MIX משלבים ישן עם חדש. הם מתאפיינים בקווים נקיים המתאימים לכל חלל ולכל סגנון עיצובי, ויעניקו לבית שלכם מראה קלאסי בניחוח חדשני.

הרמוניה בין הקלאסיות לחדשנות מצויה גם בסדרת הלייף סטייל  RETRO. פתיה מעיד, כי "האביזרים בסדרה הזו משדרגים כל חלל המעוצב בסגנון ישן למושלם. אם כסגנון כולל ואם בנגיעות, השימוש בסדרה משווה לכל חלל מראה יוקרתי וסטייליסטי בטעם של פעם. המוצרים הללו מתאימים במיוחד למבנים משוחזרים, מבנים המעוצבים בסגנון עתיק וחללים המשלבים ישן וחדש בעיצוב".

עופר פתיה מנכ"ל א. פתיה

עופר פתיה מנכ"ל א. פתיה

"כל הסדרות מבית MASTER מתאימות לכל תיבות החשמל בקיר – עגולות, הרכבים ומלבניות – ומבטיחות הרכבה קלה ונוחה לבעל המקצוע", מוסר פתיה. "יש לכולן גם מתאמים אוניברסאליים המאפשרים שילוב בין הסדרות, שילוב בין מתגים ומסגרות מסדרות שונות וגמישות מלאה בבחירה, עד לרגע ההתקנה".

כמעט מיותר לציין שכל הסדרות של MASTER איטליה, שמייבאת א. פתיה, מאושרות על ידי מכון התקנים הישראלי. הן מעניקות לבית מראה של מלון בוטיק ולחיי היום יום אווירה של חופשה חלומית.

לאתר א. פתיה

About רון קסלר

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: