Booking.com
מטבח לבן-מטבחי דקל

כל מה חשוב לדעת לפני שקונים מטבח

המטבח הוא אחד המקומות המרכזיים בבית, ויש שיגידו המרכזי ביותר! כאשר אנו רוכשים את המטבח שחלמנו עליו, אנו שמים דגש על פונקציונאליות ועל עיצוב וזה טוב ויפה אך צריך לזכור כי רכישת מטבח הנה הוצאה מכובדת ועל כן כדאי לרכוש בצורה נבונה לפני שמתחילים את בחירה הצבע של המטבח.

חיים סמרי, מנכ"ל מטבחי דקל, שנתן לנו כמה דגשים שחשוב מאוד לדעת לפני שקונים מטבח חדש כדי שניתן יהיה ליהנות ממנו לאורך שנים רבות.

מאת: חני שניידר

איך בוחרים היכן לרכוש, הרי יש מספר רב של אופציות של חברות מטבחים גדולות וקטנות ונגרים פרטיים?

אכן, יש גורמים רבים שמוכרים מטבחים אך לא כולם נושאים תו תקן, שמהווה תעודת הביטוח למטבח – הוא מבטיח שהמטבח עבר בדיקות מחמירות המבטיחות שהוא בטיחותי, בעל רמת גימור גבוהה ועשוי מחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך שנים לכן כדאי לוודא שהמקום ממנו אתם רוכשים את המטבח יש תו תקן. בנוסף, כדאי לקנות רק מחברה אמינה הנותנת שירות ואחריות לאורך שנים. כמו כן, בשל מקרי עבר, כדאי לפנות לחברות בעלות וותק רב מה שמצמצם את האפשרות להיעלמותן וכך תמיד ניתן יהיה  לפנות אליהן ולקבל שירות.

אי מעוצב מבית מטבחי דקל

אי מעוצב מבית מטבחי דקל

מה כצרכן אני יכול לעשות כדי לקבל את המטבח שהזמנתי ללא הפסדים כספיים?

יש מספר דברים, קודם כל יש סימני אזהרה לחברה לא יציבה כגון דחייה ארוכה במיוחד באספקה, דרישה לתשלום מראש של מקדמה לא סבירה או תשלום מלא מראש- במקרים כאלו כדאי להתרחק.

דרשו שבהזמנת העבודה ימולאו הפרטים המדויקים של ההזמנה באופן מפורט לדוגמא דגם, מאילו חומרים עשויי, מידות ועוד פרטים עליהם הסכמת. במידה והזמנתם כמה פרטים, הקפידו לציין את מחירו של כל חלק, בדרך זו ניתן לבטל תשלומים עתידיים במידה שהחלק לא סופק. חשוב להקפיד שכל ההבטחות שניתנו בעל פה במהלך התהליך יוכנסו גם לחוזה כדי שיהיה תיעוד מסודר בכתב של הדברים. כך ברור לכולם מה מצופה מהם. וכמעט הכי חשוב, ערבות- האם החברה מבטיחה ערבות בנקאית על הרכישה? ערבות מבטיחה שבמידה והחברה לא תוכל לספק את המוצר, תוכלו לקבל את כספכם בחזרה וכך להגביר את הביטחון ברכישה. במטבחי דקל למשל אנו מבטיחים ערבות בנקאית לכל רוכש מטבח.

מטבח מעוצב מבית מטבחי דקל

מטבח מעוצב מבית מטבחי דקל

בחרנו היכן אנו עושים מטבח, מה השלב הבא?

השלב הבא הוא מיפוי הצרכים שלכם, חשבו מהם הצרכים שלכם במטבח לפני שאתם מחליטים על השפה העיצובית של המטבח. שאלו את עצמכם מהו גודל משטח העבודה שאתם צריכים? זאת תוכלו לדעת אם תענו על שאלות נוספות כמו האם אתם מבשלים הרבה? האם יש לכם הרבה מכשירי חשמל שתופסים שטח? בנוסף, חשבו מה הפריע לכם במטבח הנוכחי? או איזה פונקציה אתם רוצים להעתיק למטבח החדש.

אך נדע לבד לתכנן ולעצב את המטבח כמו שצריך?

אינכם עושים זאת לבד, אם אתם עושים את המטבח דרך חברת מטבחים, מעצבי הבית דל החברה מעצבים ומתכננים על הצרכים שלכם. המעצבים מוסמכים ומתכננים לכל לקוח את מטבח חלומותיו, כך שיתאים בדיוק לטעמו ולמידות ביתו. הניסיון של המעצבים גם נותן ללקוח פתרונות שונים וטכנולוגיות חדישות העונות על צרכים שונים בתכנון המטבח, למשל במידה ויש יותר מידי מכשירים ומוצרים על השיש הם ידעו להציע ללקוח אפשרויות הסתרה של המכשירים בתוך השיש עצמו מה שחוסך בזבוז של משטח עבודה לצד נגישות קלה למכשיר שהוכנס לשיש.

טיפים ועצות על בחירת המטבח והתהליך עצמו, מטבחי דקל לרשותכם בדף הפייסבוק של החברה

About חני שניידר

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: