Booking.com
3IN100, יוצר - LoboStudioHamburg, אתר - PIXABAY.COM

למה חשוב להשתמש רק בציוד מאושר משרד תקשורת לסלולרי שלך?

אנשים רבים לא יודעים שגם לאחר שהתקבלה ההחלטה לגבי איזה סלולרי לרכוש, יש לקחת בחשבון גורם נוסף שמשפיע על חיי המכשיר ואיכות השירות והוא נושא האיבזור הסלולרי המקיף. בארץ נמכרים כיום מוצרים לא מקוריים שיובאו ממדינות המזרח, או לחליפין יש מי שרוכש ישירות מחנויות ברשת מבלי לדעת האם יש המדובר בייבוא רשמי, שתיהן . אביזרים בייבוא רשמי נחשבים ליקרים יותר, אך יעילים, מהנים  וארוכי חיים יותר מהמוצרים "ללא אבא". אך האם ניתן לשלב גם וגם? בפוסט הבא ננסה לעמוד על חשיבות השימוש בציוד מאושר משרד התקשורת.

למה חשוב להשתמש במטען מאושר משרד התקשורת?

במטענים של המכשירים המתקדמים, המדובר במכשיר שעושה המרה של זרם ובהתאם לכך מצריך רכיבים גדולים (קבלים, סלילים ונגדים). ניקח לדוגמא את המטענים של חברת אפל, שידועה על הדגש הרב שהיא שמה על המוצרים שלה מבחינת העיצוב והפונקציונליות.המטענים שלה תוכננו להיות הייתה פונקציונליים,מעוצבים וקטנים. במטען של אפל יש את מחבר ה- MagSafe המגנטי שהצליח להקטין את המטען לממדים קטנים במיוחד.כך למשל מטען סטנדרטי של מכשיר אייפון מתחת לכל הקבלים והנגדיםם המסורבלים והגדולים נמצא מעגל אלקטרוני  קטנטן שרכיביו מתחרים בגודלם בגרגרי אורז ואפילו בגרגרי חרדל. ההשוואה בין המטען מאושר משרד התקשורת, לבין זה המזויף, מראה באופן חד וחלק מדוע מטענים מזויפים הם מסוכנים לשימוש. כאשר המטען המקורי עומד בקריטריוני הבטיחות המחמירים שכוללים בעיקר בידוד: בין אם מדובר בבידוד על ידי סרט בידוד, שרינקרים או מרחק מינימלי בין חלקי מתח גבוה לבין חלקי מתח נמוך, כשבמטען של אפל נשמר מרחק של 5.6 מילימטר בעוד שבמטען המזויף המרחק הוא 0.6 מילימטר בלבד. כל זאת מבלי בכלל להזכיר את איכות הבניה שבמטען המקורי היא גבוהה הרבה יותר מאשר שבמטען המזויף.

אל תשתמשו במטענים מזויפים!

רוב המטענים מטען שקניתם ב-10-20 שקלים, אינם עומדים בסטנדרט מינימלי של בטיחות המשתמש ולא מפוקחים על ידי אף אחד. אם לא מצאתם באף אחת מהחנויות שקרובות אליכם מטען מקורי של המכשיר, תקנו רק מטען של החברות הגדולות והמוכרות, לא פעם אחת ראינו מקרים של התחשמלויות ושריפות של בתים שנגרמו בגלל מטענים מזויפים.

מה הנזקים ארוכי הטווח בשימוש במטען שלא מאושר באישור משרד התקשורת?

מטען לא מקורי ייראה ויטעין לכם את המכשיר בדיוק אותו דבר כמו מטען מקורי, אבל במטען מקורי או בכל מטען שמאושר על ידי החברה, ישנו רכיב אשר תפקידו הוא לייצב את מתח החשמל המגיע למכשיר ואותו רכיב הוא זה שמקבל ראשון את זרם החשמל מההטענה ובטווח הארוך ייקצר את אורך חיי הסוללה.

מה הם המכשירים להם נמכר האבזור?

מעבר למוצרים האוניברסליים התומכים בכניסות לכל המכשירים (דוגמת אוזניות או מטענים), 3IN100 מציע למכירה אבזור למכשירים מהחברות: , SAMSUNG , LG

NEXUS,  GOOGLE – NEXUS , HUAWEI , MEIZU , XIAOMI , ONE PLUS, SONY, HTC כאשר החנות מציעה קונספט ייחודי של 3 מוצרים ב – 100 ש"ח ובהם אקססוריז למכשירי סלולר. בחנות ניתן למצוא כיסויים במגוון עיצובים לכל סוגי המכשירים, מגני מסך איכותיים, כבלים ומטענים למכשירים שונים – לבית ולרכב, מבחר אוזניות ורמקולים, אביזרי ספורט, כרטיסי זכרון, מוטות סלפי, דיסק און קי ושלל מוצרים שישדרגו לכם את חוויית השימוש בנייד – כמו נרתיקים אוטמי מים, עטי טאצ', תרסיס לניקוי מסכים, מגיני אימוג'י לאוזניות ועוד.

רשת חנוית 3ב100

אז מה ההצעה שלכם לגבי רכישה של אבזור מאושר משרד התקשורת?

רצוי לרכוש בחנויות שמוכרות אך ורק ציוד היקפי של היבואן בלבד או כאלה שעברו אישור משרד התקשורת. אצלנו בחנות למשל כל המטענים מאושרי משרד התקשורת ונמכרים עם תעודת אחריות של היבואן.

 ועכשיו מבצע מיוחד לגולשי אתר המומחה!

על כל רכישה של 3 מוצרים ב- 100 ש"ח, אוזניות במתנה!

לקבלת הקופון יש ללחוץ כאן

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: