Booking.com
celloweb

מהפכת השיווק בסמארטפון: כרטיס ביקור דיגיטלי שמזרים לקוחות לעסק

עם וותק וניסיון של 10 שנים בעולמות השיווק, יהודה צפרי פיצח את צופן השיווק לעסקים הקטנים: כרטיס ביקור דיגיטלי, שמאפשר מענה מהיר, ממוקד, זול ואפקטיבי במיוחד – והכל באמצעות הסמארטפון!
צפרי: "כרטיס הביקור הדיגיטלי מאפשר לבעלי עסקים קטנים לזנק לקידמת הבמה כמעט ללא השקעה ועם תמורה אדירה לתנועה בעסק שלהם".

יהודה צפרי, מומחה לשיווק עסקים, ספר על הרקע העסקי שלך?

"אני עוסק בתחום השיווק באינטרנט כבר מעל 10 שנים. בין היתר, אני מספק שירותי פיתוח עסקי הכוללים ליווי עסקי למכירות, ליווי עסקי ליצירת מיתוג באינטרנט ובכלל זה בניית משפכי שיווק לעסקים"

מה הרעיון העומד מאחורי כרטיס הביקור הדיגיטלי שהשקת לאחרונה?

"הרעיון נולד מהצורך שעלה אצל לקוחות שלי בכלי אינטרנטי לחשיפה ללקוחות חדשים, וגם אצלי, הקונספט הזה מתגלגל בראשי כבר הרבה מאוד זמן. הרציונאל לכך הוא שבעולם בו מרבית הפעילות של כל אחד מאיתנו נעשית דרך סמארטפון –  כרטיס הביקור הדיגיטלי Minicelloweb  נותן מענה גם לבעלי העסקים ובעיקר ללקוחות שלהם כדי להגיע בדרך מהירה יותר לבית העסק, להיחשף אליו, לקבל המלצה עליו והכי חשוב להגיע אליו בדרך קלה, מהירה ומקצועית".

למי מומלץ להשתמש בשירות של כרטיס הביקור הדיגיטלי?

 "קהל היעד של כרטיס הביקור Minicelloweb  מגוון ורחב מאוד החל מבעלי מקצוע חופשיים, נותני שירותים, אנשי מכירות, בעלי תפקידים בחברות וארגונים, סוכני ביטוח, רואי חשבון, עורכי דין , קוסמטיקאיות,  ובכלל כל מי שזקוק לכרטיס ביקור באוף ליין – חייב לשרדג את עצמו כיום לאון ליין".

האם לכל בעל עסק מתאים כרטיס ביקור דיגיטלי?

"נכון להיום טרם נתקלתי בלקוחות אשר כרטיס ביקור דיגיטלי Minicelloweb  לא יכול לשרת אותם. למרות זאת,  אני מאמין שבעולם מתקדם בעלי העסקים מתאימים את עצמם לצרכי הלקוחות שלהם, ואם ישנם עסקים שטרם עשו זאת –  ייתכן וכרטיס ביקור דיגיטלי – לא ישרת אותם כראוי".

יהודה צפרי

יהודה צפרי

האם כרטיס הביקור הדיגיטלי מייתר את הצורך במוצרי השיווק המסורתיים?

 "כרטיס ביקור דיגיטלי Minicelloweb  מאפשר לכל משתמש להפסיק את הצורך בחלוקת כרטיס ביקור מודפס. בכלל זה הוא יכול גם לשדרג/להחליף את העיצוב, לבצע תיקונים בפרטים באופן מיידי ובקלות מבלי שנצטרך לזרוק לפח כרטיסי ביקור ישנים ו/או לא מעודכנים. כמו כן, מאחר ומדובר במוצר לסלולר – כרטיס הביקור יכול לשמש גם כאתר סלולרי לכל דבר ועניין" .

מהן מגוון אפשרויות השימוש בכרטיס? איך זה בעצם עובד?

"כרטיס הביקור נמצא זמין אצל כל משתמש בטלפון הסלולרי שלו בדומה לאפליקציה על שולחן העבודה של הטלפון. אני מדריך כל בעל עסק איך לבצע פעילות עם הכרטיס לרבות חתימה אישית בהודעות SMS במכשיר הטלפון, הכוללת את הפרטים. זה מאפשר למקבל ההודעה לפתוח בלחיצת כפתור את כרטיס הביקור הדיגיטלי וזה נשלח מאפליקציית ההודעות של כל מכשיר סלולרי בצורה אוטומטית. בנוסף, כל בעל כרטיס ביקור דיגיטלי  Minicelloweb  יכול לשתף את אנשי הקשר שלו בהודעת וואטסאפ בלחיצת כפתור מתוך כרטיס הביקור הדיגיטלי,  מבלי שהוא צריך להקליד טקסט כלשהו – ההודעה יוצאת מובנית וכוללת את הקישור של כרטיס הביקור הדיגטלי Minicellowb.

"בכל פגישה בה נדרש לתת כרטיס ביקור – משגרים את כרטיס הביקור בהודעת SMS. זה מרשים מאוד את מקבל ההודעה, זה מאפשר לו לשמור את כרטיס הביקור על שולחן העבודה כמו אפליקציה, ובנוסף זה מבטיח שלא "יזרקו לפח" את כרטיס הביקור שהוא קיבל".

איך אתה יוצר בידול בכרטיסים הדיגיטליים בין שני ספקי שירות מאותו התחום?

 "כל כרטיס ביקור דיגיטלי Minicelloweb ניתן לבדל באמצעות עיצוב אישי של תמונת הרקע של הכרטיס, עיצוב כפתורים שונה ומגוון של כל כרטיס. גם כשמדובר בפלטפורמה – אפשרויות העיצוב מגוונות מאוד. החל מהעובדה שיש לוגו של בית העסק, תמונות הפרופיל שונה אצל כל עסק, עיצוב הכפתורים, הצבע והרקע שונים".

עלות הקמת ואחזקת כרטיס הביקור הדיגיטלי עומדת על 399 שקלים בשנה. אלה לא מחירים שהשוק רגיל אליהם.

"העלויות הנמוכות נובעות מהרצון לסייע לכמה שיותר בעלי עסקים לשדרג את עצמם למוצר דיגיטלי מקצועי ומתקדם, ולאפשר לבעלי עסקים להנות מחשיפה וויראליות של כרטיס הביקור הדיגיטלי Minicelloweb  במחיר שווה לכל נפש. המחיר כולל גם את עלויות האחסון, הוצאות ההקמה ועיצוב הכרטיס. כמו כן, דאגנו לאפשר לכל לקוח להמשיך את הפעילות גם בתום השנה הראשונה בעלות של 19.90 ש"ח לחודש, המגלמת בתוכה גם את עלויות האחסון ושדרוג, ביצוע עדכונים ושדרוגים שונים".

ישנם שירותים נוספים שאתה מתכוון להשיק לבעלי כרטיסי הביקור הדיגיטליים?

"במסגרת הפעילות שלי כנותן שירותים לעסקים, אני מאפשר ללקוחות Minicelloweb ליהנות מליווי עסקי במחירים מיוחדים לרבות: בניית משפכי שיווק , קידום ופרסום ממומן בפייסבוק ועוד.  במסגרת פעילות השדרוגים של המערכת, אנחנו עובדים על שירותים נוספים שיעלו בהמשך וישדרגו את הפעילות של לקוחותינו".

רוצים להצטרף למהפכת השיווק בסמארטפון? היכנסו לאתר

 

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: