Booking.com
סלולרי שרוף בעקבות הטענה ממטען מזוייף,צילום מסך מכתבה ביו טיוב.png

מה ימנע מהסמרטפון שלך לעלות באש?

לאחרונה אנו שומעים רבות על מכשירי סמרטפון המתפוצצים בנסיבות שונות. מכשירי חשמל , ובדגש על טאבלטים, מחשבים וטלפונים ניידים, צורכים המון אנרגיה וגם פולטים חום, זו אמנם תופעה בלתי נשלטת, אך כמות מסויימת של חום עלולה לפגוע בכלי הנייד וגרוע מזה, בכם. יצאנו לאסוף המלצות מהמומחים של 3in100  שיגינו על חיי המכשירים שלכם ועל בריאותכם.

למה חשוב להשתמש במטען מאושר משרד התקשורת?

במטענים של המכשירים המתקדמים, המדובר במכשיר שעושה המרה של זרם ובהתאם לכך מצריך רכיבים גדולים (קבלים, סלילים ונגדים). ניקח לדוגמא את המטענים של חברת אפל, שידועה על הדגש הרב שהיא שמה על המוצרים שלה מבחינת העיצוב והפונקציונליות.המטענים שלה תוכננו להיות הייתה פונקציונליים,מעוצבים וקטנים. במטען של אפל יש את מחבר ה- MagSafe המגנטי שהצליח להקטין את המטען לממדים קטנים במיוחד.כך למשל מטען סטנדרטי של מכשיר אייפון מתחת לכל הקבלים והנגדים המסורבלים והגדולים נמצא מעגל אלקטרוני  קטנטן שרכיביו מתחרים בגודלם בגרגרי אורז ואפילו בגרגרי חרדל. ההשוואה בין המטען מאושר משרד התקשורת,לבין זה המזויף, מראה באופן חד וחלק מדוע מטענים מזויפים הם מסוכנים לשימוש. כאשר המטען המקורי עומד בקריטריוני הבטיחות המחמירים שכוללים בעיקר בידוד: בין אם מדובר בבידוד על ידי סרט בידוד, שרינקרים או מרחק מינימלי בין חלקי מתח גבוה לבין חלקי מתח נמוך, כשבמטען של אפל נשמר מרחק של 5.6 מילימטר בעוד שבמטען המזויף המרחק הוא 0.6 מילימטר בלבד. כל זאת מבלי בכלל להזכיר את איכות הבניה שבמטען המקורי היא גבוהה הרבה יותר מאשר שבמטען המזויף.

מה הנזקים ארוכי הטווח בשימוש במטען שלא מאושר באישור משרד התקשורת?

מטען לא מקורי ייראה ויטעין לכם את המכשיר בדיוק אותו דבר כמו מטען מקורי, אבל במטען מקורי או בכל מטען שמאושר על ידי החברה, ישנו רכיב אשר תפקידו הוא לייצב את מתח החשמל המגיע למכשיר ואותו רכיב הוא זה שמקבל ראשון את זרם החשמל מההטענה ובטווח הארוך ייקצר את אורך חיי הסוללה.

איך ניתן לזהות מטען אייפון מזוייף?

המטען המקורי של האייפון 6 (המטען הדק האורגינל) בתוכו קיים מספר סידורי כך שאם נסתכל בתוך שקע ה-USB של המטען נוכל לראות ספרות ואותיות מטבעות בתוך השקע על רקע לבן במטען הלא מקורי אין מספר סדורי. במטען המקורי לאייפון ניתן לראות בבירור שלא חסכו בחומרי בידוד ויצרו הפרדה מושקעת ותכנון נכון בין המעגל של המתח הגבוה למתח הנמוך, כך שגם באזור עם לחות גבוהה הסיכוי הוא קלוש מאד שתהיה קפיצת מתח גבוהה בין שני האזורים המוגנים.

אז מה ההצעה שלכם לגבי רכישה של אבזור מאושר משרד התקשורת?

רצוי לרכוש בחנויות שמוכרות אך ורק ציוד היקפי של היבואן בלבד או כאלה שעברו אישור משרד התקשורת. אצלנו בחנות למשל כל המטענים מאושרי משרד התקשורת ונמכרים עם תעודת אחריות של היבואן.

.

רשת חנוית 3ב100

מה הם המכשירים להם נמכר האבזור?

מעבר למוצרים האוניברסליים התומכים בכניסות לכל המכשירים (דוגמת אוזניות או מטענים), 3IN100 מציע למכירה אבזור למכשירים מהחברות: APPLE, SAMSUNG , LG

NEXUS,  GOOGLE – NEXUS , HUAWEI , MEIZU , XIAOMI , ONE PLUS, SONY, HTC כאשר החנות מציעה קונספט ייחודי של 3 מוצרים ב – 100 ש"ח ובהם אקססוריז למכשירי סלולר. בחנות ניתן למצוא כיסויים במגוון עיצובים לכל סוגי המכשירים, מגני מסך איכותיים, כבלים ומטענים למכשירים שונים – לבית ולרכב, מבחר אוזניות ורמקולים, אביזרי ספורט, כרטיסי זכרון, מוטות סלפי, דיסק און קי ושלל מוצרים שישדרגו לכם את חוויית השימוש בנייד – כמו נרתיקים אוטמי מים, עטי טאצ', תרסיס לניקוי מסכים, מגיני אימוג'י לאוזניות ועוד.

ועכשיו מבצע מיוחד לגולשי אתר המומחה!

על כל רכישה של 3 מוצרים ב- 100 ש"ח, אוזניות במתנה!

לקבלת הקופון יש ללחוץ כאן

אן.

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: