Booking.com
מיזותרפיה מרעננת לקיץ ברשת פרופורציה -קרדיט יחצ

מזותרפיה- הדור החדש, הטיפול המרענן לקיץ מרשת מרפאות פרופורציה

בקיץ, העור שלנו נפגע מהשמש, החום, מי הים המלוחים, הכלור מימי הבריכה, שהייה במקומות ממוזגים, וזיהום האוויר הגבוה. כל אלו פוגעים במנגנוני ההגנה של העור, משבשים את פעילותו הטבעית ופוגעים בתפקודו התקין. כתוצאה מכך אנו עדים לנזקי עור המשאירים חותם על העור שלנו ייחוד בשטח הפנים, הצוואר, המחשוף וכפות הידיים. בין הנזקים הבולטים והמיידים ניתן למנות את ההזדקנות ה ”חיצונית” של העור, הבאה לידי ביטוי בהופעת כתמים, יובש, קמטים, שינויי צבע, עור גס וחסר לחות, נימי דם מורחבים ועוד.

מאת: חני שניידר

המיזותרפיה-הדור החדש אשר פותחה ברשת מרפאות פרופורציה מציעה טיפול אנטי אייג'ינג משודרג, מרענן ומומלץ ביותר בקיץ, שכן הטיפול תומך ומזין את העור מבפנים בימים החמים בהם החשיפה לשמש כמעט בלתי נמנעת והשמש חזקה מאוד.

מהי "המיזותרפיה- הדור החדש" ועל מה מבוסס הטיפול?

ד"ר זיוה בן נריה, מטובי הרופאים מתחום הרפואה האסתטית, בעלת ניסיון עשיר מצטבר ומיומנות רבה מרשת מרפאות פרופורציה מסבירה כי טיפול המיזותרפיה מהדור החדש הינו פיתוח ביו-רפואי חדשני שפותח ברשת מרפאות פרופורציה, הפועל בשלושה מישורים: החדרה עמוקה ביותר של מינרלים, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים ותרכובות הומיאפותיות אל תוך העור, החזרת נפחים הודות לשימוש בחומצה ההילארונית וכמו כן, שיטת הטיפול בדקירות האיזור, באמצעות המחטים הדקיקות, וטכניקת הדקירה (הזווית בה מוחדרת המחט, עומק החדרת המחט באופן מדויק, צפיפות הדקירות) מסייעת בהגברת ייצור הקולגן באזור באופן טבעי.

הטיפול כולל הזרקות ממוקדות באמצעות מחטים דקיקות במיוחד, אשר מחדירות תרכובת חומרים מזינים אל תוך איזור הטיפול. את תרכובת החומרים מרכיב הרופא בהתאם למצב העור של המטופל והם מזינים את העור באופן ישיר, מרעננים, ממריצים ומגבירים את מידת האלסטיות שלו עד כי הוא הופך זוהר ואף מעכבים את הליך ייצור הקמטים החדשים.

מהן תוצאות טיפול המיזותרפיה- הדור החדש?

כבר לאחר ההזרקה הראשונה ניתן להבחין בכך שהעור המקומט והרפוי הופך למלא חיות וגמישות באופן ניכר. הקמטים מוחלקים כבמטה של קסם, אפקט המילוי מורגש באופן מיידי והעור נראה תוסס, חיוני ואף זוהר וקורן יותר. על מנת לסייע בשימור התוצאה של הטיפול יש לאמץ אורח חיים שכולל תזונה בריאה ומאוזנת, פעילות גופנית ממריצה, מספיק שעות שינה בכל יום ושתייה מרובה של מים.

תפקידו של טיפול מיזותרפיה, הדור החדש:

החומרים המשמשים לטיפול המיזותרפיה כוללים תרכובות של מינרלים, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים ותרכובות הומיאפותיות אשר מזינות את העור. בטיפול המיזותרפיה מהדור החדש, מתווספת לכל התרכובת המופלאה הזו גם חומצה הילארונית, שמעניקה אפקט מופלא של מילוי לכל השטח המטופל, כך שנוסף על החלקת העור והבוהק שהוא מקבל, מתקבל אפקט של החזרת נפחים אל רקמות השריר המדולדלות ונדמה כי האיזור עבר מעין מתיחה.

למי מתאים טיפול המיזותרפיה הדור הבא?

טיפול המיזותרפיה מתאים לנשים וגברים בטווח גילאים רחב מאוד, אולם בהחלט מומלץ להתחיל איתו בגיל בו כבר מזהים בבירור את הקמטים הראשונים. למרות שבטיפול זה, כמו בטיפול המיזותרפיה הקיים, מומלצת סדרה בת שלוש הזרקות לפחות לקבלת אפקט מקסימלי, גם טיפול אחד בלבד יתרום לשיפור משמעותי ומיידי בנראות העור ותחושתו וניתן לעבור אותו לא רק באזור הפנים, אלא גם באזורי המחשוף, הצוואר וכפות הידיים.

ד"ר זיוה בן נריה, מבקשת להדגיש כי הטיפול יעיל גם לצעירות המעוניינות בטיפול פנים כמניעה להופעת קימטוטים ויובש העור. מדובר בטיפול משלים לטיפול בחומרי מילוי בוטוקס וכו' שכן הוא אינו נותן תחליף לנפח.יש צורך בתחזוקה אחת ל3-6 חודשים בטיפול בודד.

רשת מרפאות פרופורציה נוסדה בשנת 1988 והיא המובילה את תחום שירותי הרפואה האסתטית בישראל, באמצעות איכות, שירות וחדשנות טכנולוגית במשך 3 עשורים. הרשת, הפועלת בפריסה ארצית מלאה, כוללת  12 מרפאות מתקדמות בישראל וסניפים נוספים בחו”ל.

ברשת מרפאות פרופורציה 6  מחלקות : המחלקה לכירורגיה פלסטית, המחלקה לטיפולים אסתטיים מתקדמים, המחלקה להסרת שיער בלייזר, המחלקה לחיטוב הגוף – המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו, המחלקה לטיפול בוורידים בולטים, המחלקה לאסתטיקה ואגינאלית.

לטיפול באתר פרופורציה

 

 

 

 

 

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: