Booking.com

מחפשים פרחים לאירוע מיוחד או לחגים?

אפליקציה חדשה מאפשרת לנו להימנע מטרטורים מיותרים ובזבוז אנרגיה בג'ונג'ל של אתרי הפרחים.,כדאי שתכירו את אתר Flowers-il.com הזוכה לכינוי המחייב "רשת הפרחים החברתית הראשונה בישראל" המהווה אלטרנטיבה מרעננת לתהליך החיפוש המייגע אחר מתנות פוטנציאליות במנועי החיפוש השונים.

אתר פלאורז

"המטרה שלנו היא לעשות ללקוח סדר בבלגן" – לירון חזיז,צילום:יח"צ

אז איך זה קורה? האתר המקבץ בתוכו עשרות חנויות פרחים ברחבי הארץ מאפשר רכישת פרחים על ידי סינון מדויק לפי אזור, עיר ואפילו דרך מספר רמות מחירים. "המטרה היא למנוע מהלקוח כאבי ראש ולכוון אותו לדרך הקצרה והיעילה ביותר לרכישת פרחים", מבהיר מנכ"ל האתר, לירן חזיז המתכונן ביחד עם עמיתיו לקראת גל ההזמנות האינטנסיבי המאפיין את התקופה הקרובה בענף. "חשוב לנו שקהל הלקוחות שמזמין ורוכש פרחים דרך האינטרנט ידע מהן הזכויות שמגיעות לו וימנע מפערי תיווך וגורמים אחרים שעלולים לפגום בחווית הקנייה".

עד כמה משמעותית תקופת המועדים הקרובה על ענף הפרחים והמתנות בישראל?

"הסקרים והנתונים הסטטיסטיים מוכיחים כי בימים המוזכרים, מכירות הפרחים והמתנות קופצות פי 18 לעומת יום רגיל ומשיגות עלייה של 250 אחוז בהכנסות. נראה לי שהנתונים הללו מדברים בעד עצמם".

איך נמנעים מרכישות במחירים מופקעים?

"הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שאתם מזמינים באופן ישיר מהעסק עצמו. בצורה כזו ניתן להימנע מתשלומי תיווך מיותרים שמקפיצים את המחיר וגם זוכים לתמורה אמינה עבור הכסף שלכם. יש הבדל תהומי בין לדבר עם נציגת שירות טלפונית שלא מבינה באמת בתחום לבין שיחה עם השוזר ובעלי חנויות הפרחים שיוכלו לתת לכם את השירות המיטבי עבורכם".

המיזם הנחשב לראשון מסוגו בעולם מעורר תכונה רבה בקרב מדינות רבות ברחבי הגלובוס ומנפק מדי יום קרוב לאלף כניסות מצד גולשים, רובן מסתיימות ברכישת פרחים המגיעים הישר לבית הלקוח ובמחירים אטרקטיביים למדי. הקונספט כפי שמסבירים בצוות האתר ובראשו המנכ"ל, לירן חזיז פשוט למדי. "המטרה שלנו היא לעשות ללקוח סדר בבלגן", הוא מסביר. "מצד אחד אנחנו מחברים בין כמעט כל עסקי הפרחים העצמאיים בישראל על ידי מאגר חנויות נרחב בכמעט כל אזור בישראל ובמקביל דואגים לצרכן לשירות אמין, יעיל ובפלטפורמה שתגרום לו לשביעות רצון מקסימלית מתהליך הקנייה".

איך עובד הקונספט?

הפעילות נבדלת מאתרים וחנויות בשוק הפרחים אשר מקורם בהסרת פערי התיווך הנהוגים בשוק. "הלקוח הממוצע שבדרך כלל רגיל להיכנס לגוגל ולחפש אחר אפשרות להזמנת פרחים כלל לא מודע לעיתים למשמעות מאחורי המחיר אותו הוא משלם", מסביר חזיז תוך התייחסות לנבכי המקצוע. "כמיזם שמעוניין לסייע למעמד הבינוני והעובד, חשוב היה לנו לאפשר מסגרת נוחה ביותר מבחינה כלכלית, כך שכל רכישה אצלנו תתבצע ישירות מול העסק המקורי ותימנע מתיווכים כאלו ואחרים, מה גם שבניגוד לרשתות המעסיקות עובדי מענה טלפוני, הרי שדרך האתר אצלנו ניתן להגיע ישירות לשוזר עצמו ולקבל ממנו חוות דעת מקצועית על הפרחים עצמם".

 flowers.il

אתר FLOERS-IL

איזה ערך מוסף מעניק FLOWERS-IL.COM לענף הפרחים?

"השיטה החדשה המובילה אותנו מאז הקמתו של האתר נעוצה במגוון רחב של שיתופי פעולה עם מועדוני צרכנות שונים ונועדה בראש ובראשונה לשים את הדגש על הלקוח. למעשה הגענו למסקנה שעל חשבון פרסום בגוגל ובכלי פרסום נוספים באינטרנט, יש לספק ללקוחות הטבות אטרקטיביות, קופונים וכל כלי אחר שיוכל לגרום להם סיפוק מהפרחים עצמם ומתהליך הרכישה. זהו המודל העסקי שלנו ועימו יצאנו לדרך".

אז בעצם הפעילות שלכם היא לא רק כלכלית.

"העיקרון שחרטנו על דגלנו מאז ההקמה של האתר היה לחבר את כל עסקי הפרחים העצמאיים בישראל, אלו שנעלמו מהרשת בשנים האחרונות כתוצאה מהשתלטות הרשתות הגדולות. חשוב לנו לראות את אותם עסקים קטנים ובינוניים מרימים את הראש. אנחנו מערך ההגנה שלהם ופועלים בשבילם מכל הלב".

ומה לגבי העתיד? גורמים המעורים בפעילות החברה מדווחים על מספר שינויים אסטרטגיים ומהותיים אשר יהפכו את חווית הקנייה של לקוחות הפרחים האינטרנטיים לטובה עוד יותר. בין המהלכים המתוכננים ניתן לציין הצבת מצלמות אינטרנט בתוך החנויות המאפשרות מעקב חי וצמוד אודות תהליך השזירה והרחבת היצע המוצרים בדגש על מתנות לגבר ולאישה.

לאתר  FLOWERS-IL

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: