Booking.com
מטבחי הדקל

מטבחי דקל מציגה את הטרנדים והפיתוחים שיהפכו את השימוש במטבח לחוויה מובטחת

המטבח, שהפך בשנים האחרונות להיות מרכז הבית. הוא לרוב חלל פתוח לשאר הבית ומהווה חלון לחיי המשפחה. המטבח המודרני מאופיין בקווים מודרניים ונקיים עם מגוון פתרונות אחסון והסתרה מתקדמים שהופכים את הבישול, האכילה והאירוח במטבח לחוויה.  השילוב של חומרים מודרניים עם טכנולוגיה חדשנית מעניק לכל אחד חופש לבחור סגנון עיצובי מותאם אישית. שלומי בר עוז, מעצב בכיר ברשת מטבחי דקל, מציג את מגוון החידושים והטרנדים המובילים בעולם בעיצוב המטבח ופותר בעיות עיצוב שגרתיות.

אחת הבעיות בנראות המטבח היא שארונות המטבח לא מסודרים בתוכם, חוסר אירגון אשר מקרין על חלל המטבח. אילו פתרון אתה מציע להסתיר את חוסר הסדר בארונות אשר יקנה מראה נקי למטבח?   

אחד מחידושי העיצוב הבולטים שלנו הם דלתות סליידר, מערכות הזזה בקו אחד.  התקנת סליידר במטבח מעניקה לארונות רצף אחיד וישר של דלתות עץ טבעי כאשר הדלתות מוצבות בקו אחד במצב סגור ומסתירות מאחוריהן את אביזרי הבישול, כך שהמטבח הופך לחלל אירוח מושלם. ניתן להתקין סליידר חשמלי מכני עם מנגנון חכם המאפשר נסיעה חלקה של הדלתות ובלימה שקטה. המנגנונים מתאימים לטווח רחב של מידות.

האם יש דרך חסכונית ודקורטיבית לפתור את בעיית האור בתוך המדפים או הארונות החשוכים?

בטח שיש פתרון, תאורה שקועה בחזית ריהוט המטבח. תאורת הלדים כבשה את העולם בסערה ומשולבת גם בעיצוב הבית. תאורת הלד חסכונית באנרגיה ומחזיקה לאורך שנים, ויתרונה הגדול הוא שזוהי תאורה קרה (כלומר שאינה מחממת את המרחב) ולכן ניתן להאיר באמצעותה גם בתוך ארונות, מדפים, וכו'. ניתן לקבל עם מפסק "בילט אין" או להדלקה בנגיעה.

מטבחי הדקל

מטבחי הדקל

הטרנד העכשיווי הוא עיצוב של עץ טבעי. אילו הצעות לעיצוב יש למטבחי דקל להציע?

פורנירים מעץ אמיתי – תוצרת TABU איטליה. הפורניר מגיע באינספור דגמים וצבעים ביניהם חלקים, דוגמאות עץ, טקסטיל ועוד והופך את עיצוב המטבח לחוויה אישית והתאמה במיוחד לטעם האישי.  פורניר איכותי מעניק הרגשה חמימה במטבח תוך חיבור לטבע.

בנוסף, הצעות לעיצוב מודרני עם חזרה לטבע  על ידי שימוש בעצים לא חתוכים עם קליפת העץ בדלפק במשולב עם חומרים מודרניים כמו רגליי זכוכית ומתכות. היום כבר אין צורך לבחור בין  סגנון כפרי לבין מודרני.

לקביעת האווירה הנכונה במטבח, חשוב להשקיע חשיבה גם בתאורה נכונה כגון תאורה מעל משטחי העבודה, תאורה אווירה מתחת לשיש תאורת פנים בארונות המטבח לנוחות מקסימלית.

פגישה עם מעצב מטבח מקצועי תעזור להבין מה האופציות העומדות לרשותכם כדי להתאים את העיצוב לפי הטעם והצרכנים הספציפיים.

לאחרונה, יצאו פרסומים רבים על מטבח חכם, המופעל בשלט רחוק. מה ההגדרה של מטבח חכם?

מטבח מותאם לבית החכם, באמצעותו אפשר לשלוט ולבצע פעולות רבות בבית גם מרחוק באמצעות שימוש בטאבלטים ובטלפונים חכמים. במקום להתקשר באמצע הקניות ולבדוק מה חסר, המטבח החכם מכין רשימת מלאי עדכנות הניתנת לצפייה אונליין. ניתן לראות על גבי המסך בדיוק מה יש במזווה, מה צריך לקנות- ואפילו לערוך קנייה אוטומטית לפי צורך ולחסוך בזמן יקר.

אילו חידושים כאלה יש למטבחי דקל להציע?

אחד החידושים שלנו, הוא תריסי גלילה אוטומטיים המופעלים באמצעות חיישן אלקטרוני ללא צורך במגע יד תריסי גלילה אוטומטיים לארונות המטבח. התריסים נותנים מענה לצורך לפתוח ולסגור את ארונות המטבח גם כאשר הידיים אינן פנויות באמצעות חיישן אלקטרוני אשר מפעיל את גלילת התריסים באופן אוטומטי ללא צורך במגע יד ומשתלבים באופן הרמוני עם עיצוב המטבח. התריס נפתח כלפי מעלה בצורה שקטה ורכה בזכות מנגנון גלילה ייחודי.

התריסים האוטומטיים נוספו למגמת המטבח החכם שמציעה מטבחי דקל, המאפשר התאמה אישית בדיוק לצרכי המשתמש תוך התחשבות בהנדסת אנוש, עיצוב מתקדם ומגבלות החלל.

מלבד התריסים, פתרון טכנולוגי למטבח חוויתי הוא הנדסת אנוש מתכווננת. כולם אוהבים להתכנס במטבח, ובמשפחות רבות, שני בני הזוג ואפילו הילדים מבשלים,  לשים בצק ואופים. היום, החידושים האחרונים מאפשרים להתאים את המטבח בדיוק לצרכי המשתמש על ידי לחיצה על שלט לדוגמא: תנור מטבח המתרומם לגובה מתאים להוצאת מאפה חם ולשימוש נוח לכל משתמש לפי גובהו. מסך טלוויזיה מוסתר בתוך ארון המטבח היוצא ומתכוונן כך שניתן לצפות בו מכל מקום במטבח, משטחי שיש שעולים ויורדים בלחיצת שלט,  מגירות חכמות הנפתחות ונסגרות על-ידי מגע קל בחזית המגירה באמצעות מנגנון ממוחשב ללא צורך בידית.

מדף אלקטרוני המתרומם מארון המטבח. צילום ניר עצמון

מדף אלקטרוני המתרומם מארון המטבח. צילום ניר עצמון

עוד קושי שקיים במטבח הוא העדר מקום אחסון. האם קיים פתרון עיצובי?

מטבחי דקל מציעים פתרונות חכמים ואלגנטיים. כדי לא להעמיס פריטים מיותרים על משטחי העבודה ישנם מספר פתרונות. מתקן שנשלף מהשיש עם מערכת כלי הגשה, מדף נסתר שבאמצעות לחיצה על השלט, עולה מתוך תא סגור בשיש וחושף את הפריטים הסמויים ש"שהוחבאו" בארון.

למידע נוסף באתר מטבחי דקל: www.hadekel.com

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: