Booking.com
בוגרים, יוצר - greymatters, אתר - PIXABAY.COM

מקצועי, פרקטי ומתגמל – בואו להכיר את מסלול הלימודים שבו פשוט למצוא עבודה

בעולם בו תואר ראשון כבר מזמן לא מבטיח השתלבות מהירה בשוק העבודה הפכה בחירת מסלול לימודים פרקטי ומקצועי לחשובה במיוחד. לצד מסלולי לימודים שכלל לא מכוונים או עונים על דרישות השוק, בולטים במיוחד מסלולי ההכשרה המגוונים להנדסאים שמציעה המכללה למינהל אשר בוגריה נהנים מביקוש גבוה בשוק העבודה, מגוון אפשרויות תעסוקה מרתקות ומתנאי העסקה אטרקטיביים במיוחד.

עד לפני מספר שנים רווחה התפישה לפיה תואר ראשון הוא כמעט תנאי הכרחי על מנת להשתלב במהירות בשוק העבודה. אך בעולם בו הדרישה לאנשי מקצוע מיומנים רק הולכת וגוברת ניכר כי הנחה זו כבר איננה תואמת את מבחן המציאות. "ההאצה הטכנולוגית ומגמת הצמיחה הבלתי פוסקת של תעשיות חדשות ומרתקות אליה אנחנו עדים בשנים האחרונות יצרה עבור אלו המיטיבים לזהות זאת חלון הזדמנויות תעסוקתיות נרחב למדי" כך מסביר מנכ"ל המכללה למינהל רו"ח רוני דיוה. ראייה לדבריו של דיוה ניתן לראות בביקוש הבלתי פוסק בקרב התעשייה הטכנולוגית להנדסאים מוסמכים ומיומנים במגוון התחומים.

על מנת לענות על דרישות השוק ולהכין את בוגרי התכניות למה שמצפה להם בשוק העבודה זוכים תלמידי בית הספר להנדסאים של המכללה למינהל ליהנות מתוכניות הלימודים העדכניות והמתקדמות ביותר שמקפידות לענות על דרישות השוק ומאפשרות לבוגרי התוכנית לרכוש את הידע והכלים האפקטיביים ביותר שיסללו עבורם את הדרך המהירה להשתלבות בשוק העבודה.

תנאי העסקה אטרקטיביים ואפשרויות פיתוח נרחבות

עם השתלבותם בשוק העבודה צפויים בוגרי המסלול לפגוש במגוון עבודות מרתקות, מגוונות ואטרקטיביות שיאפשרו להם ליהנות ממשכורות התחלתיות נאות למדי. "לצד הנדסאים שישתלבו בעבודות שטח יהיו כאלו שיוכלו לבחור בעבודות בעלות אופי מעט יותר משרדי, אך לא משנה באיזה סוג עבודה יבחרו הבוגרים הטריים שלנו לעסוק הם לבטח יוכלו להביא לידי ביטוי את מגוון הכישורים והכלים המקצועיים שרכשו במהלך לימודיהם לידי ביטוי" מציין מנכ"ל המכללה למינהל רוני דיוה.

יתרון בולט נוסף של תכניות הלימוד להנדסאים טמון בעובדה שהנדסאים שיבחרו להתקדם ולהתפתח בתחום המקצועי שבו בחרו יוכלו להמשיך ללימודי השלמה מזורזים שבסופם יוכר כמהנדסים, כל זאת תוך שהם פטורים מקורסים רבים בזכות הכשרתם המקצועית. אפשרות זו פותחת בפני הנדסאים רבים אפיק התפתחות מקצועי נוסף שבעזרתו יוכלו לצמוח ולהתקדם בפן המקצועי, שיאפשר להם גם ליהנות מתגמול כספי הולם.

לקהל הסטודנטים קיימת בחירה בין מסלולי לימודים המתקיימים בשעות הבוקר לבין לימודים שנפרסים על שעות הערב וימי שישי.

מסלולי ההנדסאים של המכללה למינהל – פותחים בפניך את שוק העבודה

הניסיון המקצועי העשיר שצברו קברניטי המכללה בתחום החינוך מאפשרים להם להיות קשובים לרחשי שוק העבודה הנוכחי מחד, תוך זיהוי המגמות העתידיות מאידך. על ידי כך מצליחים ראשי המכללה לבחור ולהציג בפני תלמידי המסלול להנדסאים של המכללה את תכניות הלימוד המתקדמות והמקצועיות ביותר שיפתחו בפניהם את הדלת לשוק העבודה. המכללה מפעילה חמישה בתי ספר להנדסאים בערים חיפה, אשדוד, ראשל"צ, ירושלים ואף אילת שמביאים את מסלולי הלימודים המתקדמים ביותר לפתח ביתכם ומאפשרים לכל אחד ואחת מכם להצטרף וליהנות משיטות הלימוד מתקדמות, המרצים המנוסים וממגוון מסלולי הלימודים המקצועיים שכוללים הנדסאי בניין, הנדסאי חשמל, הנדסאי תוכנה סייבר, הנדסאי רכב, הנדסאי קירור ומיזוג אוויר, הנדסאי אלקטרוניקה, הנדסאי  תוכנה, הנדסאי מכשור רפואי, הנדסאי תעשייה וניהול, מערכות ייצור, מערכות מידע ולוגיסטיקה, והנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים.

להרשמה לאחד ממסלולי ההכשרה להנדסאים של המכללה למינהל ולקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות לאתר האינטרנט www.college.org.il  או לכל אחת משלוחות המכללה בערים תל אביב – גינת, ירושלים, חיפה, נתניה, אלעד, אשדוד, פתח תקווה, באר שבע, ראשון לציון ואילת.

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: