Booking.com
הצערת עור הפנים - אתר PIXABAY.COM יוצר- JURA-PHOTOGRAPHY

מתיחת פנים ללא ניתוח-טיפול ה"טאץ' ליפט" במרפאות פרופורציה

מי לא רוצה להישאר צעיר ויפה לנצח? למרבה הצער זה עדיין לא אפשרי, אבל הרפואה הפלסטית מספקת לנו את האפשרות לעכב את סימני הזמן על פנינו, לרוב באמצעות ניתוח מתיחת פנים. בשנים האחרונות הולך וגובר הביקוש לפתרונות לא כירורגיים להצערת מראה הפנים. החיפוש אחר טיפולים בפולשנות מינימלית שיעניקו תוצאות טובות הדומות לניתוח, הביא למציאת טכניקות חדשות, כאשר אחת המוצלחות שבהן היא טיפול הטאץ' ליפט.

מאת: חני שניידר

טיפול טאץ' ליפט הוא החידוש האחרון בתחום הצערת הפנים, ומבוצע באופן בלעדי ברשת מרפאות פרופורציה. הטיפול, המתבצע באמצעות חוטים מתמוססים מהדור החדש והמתקדם ביותר. החוטים עשויים מפולידיאוקסינון (PDO) , חומר המצוי בחוטים המשמשים בחדרי ניתוח. הפולידיאוקסינון הוא חומר בטוח בעל יעילות מוכחת ומאושר ע"י משרד הבריאות.

כאמור, הטאץ' ליפט מעניק אפקט של הרמה ומתיחה של העור ללא התערבות כירורגית ולמעשה מהווה מתיחת פנים ללא ניתוח. כחלק מכך, מתייתר הצורך באשפוז, הרדמה כללית, וכמובן תקופת החלמה. ההתאוששות היא מיידית כאשר ההליך עצמו  מבוצע במרפאה  ולא בחדר ניתוח.

חשוב להבין כי הטיפול אינו מתאים לכל חלקי הפנים. מבחינה טכנית, אפשרי לבצע את הטיפול בכל אזורי הפנים, אך התוצאות היעילות ביותר יתקבלו בחלק התחתון של הפנים, ובמיוחד בקו הלסת ואזור הלחיים, הנוטים להתקמט ולאבד מנפחם. כמו כן, הטיפול ישפיע ויעניק תוצאות גם באזור הצוואר ובאופן כללי משפר את מרקם עור הפנים.

התוצאה הכללית המתקבלת היא שיפור מראה העור, העלמת הקמטים והחזרת הגמישות והחיוניות לעור הפנים.

כיצד מתבצע הטיפול?

טיפול הטאץ' ליפט מתבצע תחת הרדמה מקומית. לאחר זריקת האלחוש, מחדיר הרופא את החוט מתחת לעור בעזרת מחט קטנה ויוצר מן לולאה תת עורית. בעת הוצאת המחט בחזרה, החוט נמתח כאשר המחט יוצאת בחזרה, מתבצעת המתיחה של החוט בתוך העור ועל ידי כך מרימה אותו כלפי מעלה ומותחת אותו על פני השטח. כל ההליך אורך בין 30-40 דק' בלבד.

כאמור, הטיפול בטכנולוגיית טאץ' ליפט אינו דורש זמן החלמה ממושך וניתן לחזור לשגרה כיומיים לאחר הטיפול כשהתוצאות מתקבלות תוך תקופה קצרה יחסית. ללא ספק מדובר בחוד החנית של הטיפולים האסתטיים מהדור החדש, המאפשרים מקסימום תוצאות במינימום זמן ועלות, וקבלת תוצאות של הצערת פנים ומתיחת פנים ללא ניתוח.

למי מתאים הטיפול?

טיפול הטאץ' ליפט מתאים לגברים ונשים המעוניינים להצעיר ולרענן את מראה הפנים באופן נראה לעין ומשמעותי, אך מבלי לעבור ניתוח. כמו כן, הטיפול יעיל כאמור עבור פנים המתאפיינים בקמטים בעיקר בחלק התחתון – קו הלסת והלחיים וכן לאלו הסובלים מעוד נפול ומקומט באיזור הצוואר.

ממה מיוצרים החוטים?

החוטים המשמשים לטיפול הטאץ' ליפט ברשת מרפאות פרופורציה הם חוטים כירורגים נספגים, המצויים בשימוש גם בחדרי ניתוח. הם עשויים מפולידיאוקסינון, חומר בטוח לשימוש באישור ה-FDA האמריקני.

האם הטיפול מכאיב?

היות והטיפול מתבצע תחת אלחוש מקומי, רוב המטופלים אכן אינם חשים בכאב. ישנם אנשים שבכל זאת יסבלו מתחושת אי נוחות במהלך הטיפול.

האם נדרשת הכנה מראש לפני הטיפול?

אין צורך בהכנה מראש. עם זאת, למי שנוטל תרופות באופן קבוע, מומלץ שלא ליטול מדללי דם כשבוע לפני הטיפול וכן תוספי תזונה המשפיעים על קרישת הדם. במידה והנכם מחויבים ליטול את התרופות עקב מצב רפואי רציני, יש להיוועץ ברופא המטפל.

מהו אורך תקופת ההחלמה?

תקופת ההחלמה אורכת כיומיים, בהם מומלץ להיות במנוחה. זוהי אחת הסיבות שטיפול הטאץ' ליפט אידאלי לביצוע בסוף השבוע, כך אפשר לנצל את סוף השבוע למנוחה ולחזור לשבוע חדש במלוא המרץ

המידע באדיבות ד"ר נמריבסקי, רופא בכיר בתחום הרפואה האסתטית ברשת מרפאות פרופורציה. לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי – 5599*   / http://proportsia.co.il/?p=10448

רשת מרפאות פרופורציה נוסדה בשנת 1988 והיא המובילה את תחום שירותי הרפואה האסתטית בישראל, באמצעות איכות, שירות וחדשנות טכנולוגית במשך 3 עשורים. הרשת,הפועלת בפריסה ארצית מלאה, כוללת  12 מרפאות מתקדמות בישראל וסניפים נוספים בחו”ל.

ברשת מרפאות פרופורציה 6  מחלקות : המחלקה לכירורגיה פלסטית, המחלקה לטיפולים אסתטיים מתקדמים, המחלקה להסרת שיער בלייזר, המחלקה לחיטוב הגוף – המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו, המחלקה לטיפול בוורידים בולטים, המחלקה לאסתטיקה ואגינאלית.

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: