Booking.com
אימון כושר

עובדים על כושר בחורף

בימי החורף הקרים שעוברים עלינו, רבים מאיתנו מוצאים את עצמם במצב כמעט בלתי אפשרי: מצד אחד ישנה הידיעה שחייבים לקום מהכורסא, להיפרד ממכשיר החימום ולצאת לעשות פעילות גופנית כלשהי. מאידך – הרצון להישאר באיזור החם, המשפחתי, בבגדי בית נוחים גובר ברבים מן המקרים על הכל.

מאת: חני שניידר

אז מה עושים? מאיפה מגייסים את הכוחות לקום מהספה ולצאת לפעילות גופנית?

בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו נסייע לכם לעשות את הצעד הראשון ונשכנע אותכם עד כמה רבה חשיבותו, על מנת שתמשיכו ותעשו עוד ועוד.

Domor סטודיו לאימון כושר אישי בשוהם מציע לכם מסלולים רבים ושונים לפעילות גופנית, החל מאימון כושר אישי 1X1 ועד לקבוצות אימון קטנות ייחודיות המתמקצעות בתחום מסוים של כושר גופני.

איזה סוגי אימונים מומלצים היום בחדר הכושר?

ב-DOMOR מתבצעים אימונים אישיים מסוגים שונים, כמו גם קבוצתיים. אימונים אלה מתבצעים בהתאם לקביעת היעדים של המתאמנים ורצונותיהם גם יחד. תוכלו למצוא אצלנו אימוני חדר כושר, המתבצעים תוך שימוש במתקני הכושר השונים, אימוני ספינינג, TRX, אימונים אישיים משולבי שיטות שונות גם יחד ועוד.

מהו אימון TRX ?

ב-DOMOR מתמחים בשיטה שכבשה את העולם כולו, וכעת גם את ישראל. אימון זה נעשה בעזרתן של שתי רצועות באורך 2.5 מ' כל אחת, שבקצוותיהן מחוברות ידיות. רצועות אלה ניתן לחבר במקומות שונים, בתוך הבית ומחוצה לו, ולעבוד בעזרתן על כל שריר ושריר בגוף בווריאציות שונות. אין ספור תרגילים שונים ומשונים ניתנים לביצוע באימון TRX ולמעשה שתי רצועות פשוטות אלה מהוות כמעט חדר כושר שלם, מגוון ומעניין המתאים לכל גיל, מקטן ועד גדול, בהתאם לרמה ומצב המתאמנים. אימון TRX ניתן לבצע כאימון אישי עם מאמן מלווה העוקב אחר כל צעד ושעל שלכם, ואפשרי גם כאימון של קבוצה קטנה עד 8 מתאמנים ביחד.

מהו אימון כושר אישי?

אימון כושר אישי מתבצע בהתאם לנוחותכם, כלומר אתם מתקשרים, מתאמים וקובעים ומאמן הכושר האישי ממתין לכם בשעה היעודה ב-DOMOR על מנת לאמנכם. אימון כושר אישי יאפשר לכם אימון מדויק ביותר, ללא בזבוז זמן מיותר, עם השגחה מקצועית צמודה של מאמן בעל ניסיון. אימון אישי הוא אפקטיבי ביותר כיוון שהוא מותאם בדיוק למצבכם ורמת הכושר האישי שלכם ויצייד אותכם בידע אישי רב אודות בניית תוכנית אימונים אישית מקצועית המותאמת במיוחד עבור מידתכם.

אימון כושר אישי הוא עניין מחייב, כיוון שכפי שאתם התקשרתם וקבעתם זמן אימון, כך גם המאמן אישי שלכם ממתין לכם בחדר הכושר על מנת שתגיעו לאימון. זהו סוג של דרבון ועזר  בהתנעת המוטיבציה על מנת שתצליחו להגיע לאימונים.

אימוני כושר 1 על 1

אימוני כושר 1 על 1

מהם אימוני כוח?

אימוני כוח כשמם כן הם: מיועדים לפתח את כוחם של השרירים. זה מתבצע תוך חזרות על אותם תרגילים שמאמצים את אותם השרירים יחד עם כוח התנגדות שמקשה על ביצוע התרגיל. כך אנו מאמצים את השרירים ומתרגלים אותם להתחזק. תרגול זה מתבצע בדרך כלל בעזרת משקולות במשקלים שונים, מכשירי כוח בחדר כושר או ברצועות תרגול שונות.

אימונים אלה דורשים השגחה של מאמן כושר אישי צמוד, שמפקח ומשגיח על כל התרגול על מנת למנוע פציעות מיותרות ונזקים לגוף. תוכנית האימונים צריכה להיות מותאמת אישית וייחודית לכל מתאמן ומתאמנת.

אז איך אדע איזה סוג של אימון מתאים לי ?

כשתגיעו ל-DOMOR סטודיו לאימון כושר אישי בשוהם, תפגשו מיד במאמן האישי שיהיה צמוד אליכם כל מהלך האימונים. יחד איתו תציבו יעדים ומטרות לפי בחירתכם. בעזרת המאמן כושר אישי תצעדו יד ביד, החל מהאימון הראשון ועד להגשמת יעדכם, תוך התנסות בסוגי אימון שונים. כך למעשה תוכלו למצוא לעצמכם את סוג האימון המועדף ביותר עליכם. ישנם כאלה שמעדיפים אימון כוח וטוענים שהוא זה ששורף להם את הקלוריות במהירות הגדולה ביותר. אחרים דווקא טוענים שאימון כושר אישי רגוע ומאומץ המשלב סוגי אימונים שונים ביחד הוא זה שמקדמם מהר יותר לקראת המטרה.

אל תשכחו שכל אחד ואחת מאיתנו בנוי בצורה שונה, ולכן גם התגובה הפיסית של הגוף לאימונים השונים היא שונה ואחרת. דווקא מהמקום הזה אנו ממליצים לכם מאד להגיע דווקא לאימון כושר אישי, כשאר המאמן או המאמנת האישיים צמודים אליכם, רואים את השפעות התרגולים השונים עליכם ויכולים להתאים במיוחד עבורכם את רמות הקושי השונות.

About חני שניידר

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: