Booking.com
לחישת-לילה-להעצמת-ילדים-יוצר-smengelsrud-אתר-PIXABAY.COM_.jpg

על השיטה הסודית ללחישות הלילה להעצמת ילדים

מה הייתם עושים אם הילד שלכם היה מגלה דימוי עצמי נמוך, תחושת מסוגלות ירודה והצפות רגשיות שמובילים לתחושת תסכול מתמשכת ולבכי אינסופי? כל ההורים רוצים לסייע לילדיהם להתגבר על קשיים רגשיים שהם מתמודדים איתם ולהוביל אותם למימוש מלא של הפוטנציאל שלהם. הורים רבים חשים שאילו רק יכלו לעזור לילדיהם לייצר תחושת בטחון ומסוגלות, הרי שילדיהם יוכלו להשיג הישגים נפלאים, לחוש תחושה של בטחון והצלחה ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. מדור המומחה יצא לפגוש את אינסה קליינמן מפתחת שיטת  אינסה קליינמן – שיטת לחישות הלילה להעצמת ילדים.

מאת: נופר חדד

מהי שיטת לחישות הלילה ועל מה היא מתבססת?

 שיטת לחישות הלילה להעצמת ילדים מתבססת על מחקרים רבים הנוגעים לאופן פעולתו  של המוח האנושי. מסתבר, שכשחוקרים אומרים לנו שאנו משתמשים ב-5% של המוח שלנו – הם לא מתכוונים לפעילות החומר האפור במוח, אותה אנו מנצלים במלואה, אלא דווקא לכוחם של תהליכים המתרחשים בחלק הלא- מודע והתת- מודע של המוח.

מחקרים מראים, כי בניגוד למוח המודע, תת המודע שלנו קולט ומעבד מסרים תוך כדי שינה. ממש כמו שדה בעל קרקע פוריה, תת המודע שלנו מקבל זרעי מידע ואינפורמציה והוא יניב ויצמיח את הזרעים החיוביים אשר נשתול בו.

כיצד פיתחת את השיטה?

תרשה לי לשאול אותך שאלה, מה אתה היית עושה אם הילד שלכם היה מגלה דימוי עצמי נמוך, תחושת מסוגלות ירודה והצפות רגשיות שמובילים לתחושת תסכול מתמשכת ולבכי אינסופי? אני מניחה שהיית פונה לכל מומחה שיש בסביבה כדי למצוא פתרון. ממש כפי שאני עשיתי! אבל מה אם לאף אחד לא הייתה תשובה?

זה היה העולם שלי. בני, המתוק והמקסים- הוא סבל מאד ולא היה לנו דבר שיכולנו לעשות כדי לעזור לו. הוא גדל בתחושת תסכול גדולה, העולם הציף אותו בגירויים פיזיים ורגשיים, הוא התקשה להתרכז, והוא חש שהוא פשוט לא יכול להצליח. המנטרה שלו הייתה: "אני לא יכול". זה היה ממש כמו נבואה שמגשימה את עצמה. הוא נמנע מפעילויות שונות בשל החשש שיכשל ואכן הוא לא היה כשיר להתמודד איתן בגלל ההימנעות שלו.

לאחר מחקר ארוך, לימוד והשתלמות פיתחתי את שיטת לחישות לילה- העצמת ילדים על מנת לעזור לבני. אי אפשר לתאר את תחושת השמחה שחווינו בבית כשראינו איך תוך ימים ספורים הילד התחיל לצחוק 90% מהיום במקום לבכות. ואחר כך נפתח לעוד חברים, התחיל להתנסות בדברים שנמנע מהם קודם, התחיל לדבר על עצמו במושגים חיוביים כמו: "אני יכול", "אני רוצה לעשות את זה לבד", "אני מנסה שוב ושוב עד שאני מצליח". אושר גדול. הדימוי העצמי שלו השתנה בעקבות לחישות הלילה ובעקבותיו ההתנהגויות שלו הפכו לחיוביות ומקדמות עבורו.

באיזה מקרים הטיפול של לחישות הלילה יעיל?

♦       העצמת הדימוי העצמי של הילד

♦       גמילה מהרטבות לילה

♦       התגברות על פחדים שונים

♦       הרגעת תוקפנות פיזית ומילולית כלפי הסביבה

♦       שיפור יכולת ההתארגנות, הריכוז והתפקוד של הילד

♦       שיפור כישורים חברתיים

♦       העלאת הביטחון העצמי

אינסה קליינמן ומשפחתה

אינסה קליינמן ומשפחתה

מהו העקרון הטיפולי?

השיטה הייחודית  שפתחתי מתבססת על לחישות לילה להעצמת ילדים שנגזרת  מהתחום המתקדם ביותר הקרוי Sleep Therapy.

למי מתאימה התוכנית?
התכנית מתאימה להורים שמרגישים שהם במרדף אינסופי לכיבוי שריפות ומבינים שכה אי אפשר להמשיך עוד. להורים שמוכנים לקחת אחריות על ילדיהם, שרוצים לראות תוצאות דרך בגישה חדשה ומעצימה לחיים ומוכנים גם להשקיע ולפעול על מנת להשיג אותה.

לעוד פרטים על הסודות לגידול ילדים שמחים, בטוחים ומצליחים – סדרת סרטונים של אינסה קליינמןלחישות לילה להעצמת ילדים לחצו כאן.

About נופר חדד

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: