הסרת שיער בלייזר,אתר - PIXABAY.COM,קרדיט - cuncon

על כל הטכנולוגיות הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא שיטה נוחה ויעילה להסרת שיער אשר מאפשרת להיפטר משיער מיותר לאורך זמן ולקבל תוצאה יפה ואסתטית.אמריקן לייזר, רשת הסרת השיער ובית האסתטיקה המוביל בישראל, מקפידה על חדשנות טכנולוגית ומעניקה ללקוחותיה את מגוון הפתרונות- כולם בחזית הטכנולגיה העולמית.

הסרת שיער לנשים

לבטל פגישה רומנטית או בילוי בשפת הים רק בגלל שלא הספקת להסיר שיערות? לעבור בכל חודש מחדש, מריטה מורטת שיער ועצבים בשעווה או בעזרת מכונה? נשים שהחוויות האלה מהוות חלק משגרת יומן, כנראה עדיין לא הצטרפו למהפכת הסרת השיער בלייזר וב-IPLL. בזכות טיפול מבוסס קרני אור, מיליוני נשים בעולם וביניהן עשרות אלפי נשים בישראל, נפרדו מהשיער המיותר ונהנות ממראה חלק ומתחושה אסתטית, ללא צורך במריטה כואבת או בגילוח מטריד.

כיום, כל אישה שניה שתפגשו עוברת טיפול כזה או אחר להסרת שיער, וכמובן שהרוב בוחרות בהסרת שיער בלייזר בזכות המהירות, הנוחות והתוצאות הנראות לעין.

בטיפולים חדשניים אלו, אנרגיית אור גורמת להרס זקיק השערה, וכך מאפשרת להיפרד מהשיער המיותר לאורך זמן. אזורי הסרת השיער הפופולאריים ביותר בקרב בנות המין היפה הם: בתי השחי, המפשעות, הידיים והרגליים. אנחנו ב"אמריקן לייזר" מסייעים לכל מטופלת לבחור את האזורים המבוקשים להסרת שיער. אנו מתאימים לכל לקוחה את הטכנולוגיה המתאימה לה, ומלווים כל אשה עד להשגת התוצאה הרצויה.

הסרת שיער לגברים

אם בעבר נחשבו טיפולי הסרת שיער בלייזר או ב – IPL בעיקר לנחלתן של נשים, הרי שכיום ברור לכל שגם גברים נהנים מטכנולוגיות חדשניות אלו. הסרת שיער בלייזר או ב-IPL מאפשרת לגברים בעלי מודעות גבוהה לאסתטיקה, המעוניינים במראה גוף חלק יותר, ליהנות ממראה אטרקטיבי, המבליט את חיטובי הגוף הטבעיים. הסרת שיער בפנים לגברים ושאר הטיפולים מאפשרים גם לגברים הסובלים משיעור יתר, לחוש בנוח עם גופם, ועשויים להוביל לשיפור של ממש בדימוי העצמי ובאיכות החיים.

אילו טיפולים מעדיפים לעבור הגברים שבחבורה? מניסיוננו גברים רבים מעוניינים להיפרד ראשית כל מהשיער המיותר שבגב כולו, בבטן ובחזה. טיפולים אלה מאפשרים להם להתהלך בנוחות בבגד ים בשפת הים, עם גופיה במכון הכושר, עם חולצות פתוחות, ופשוט ליהנות מתחושה נינוחה וקלילה יותר. אנחנו באמריקן לייזר, מסייעים לכל מטופל לזהות את האזורים בהם מומלץ למקד את הטיפול, מתאימים לכל לקוח את טכנולוגיית הסרת השיער הנכונה לו ביותר ומלווים אותו עד לתוצאה הרצויה.

VECTUS – מכשיר הלייזר החדשני מבית פלומר (Synosure)

מכשיר הוקטוס, הינו מכשיר לייזר מהמתקדמים בעולם, העובד באורך גל של 810 ננומטר.
במכשיר מערכת מיוחדת לקביעת הטיפול המתאים ביותר ללקוח שנקבע על פי מספר פרמטרים: צבע העור,צבע השערה, צפיפות השערה ועובי השערה. הוקטוס מתאים את עצמו לסוגי העור וגווני השערה השונים וקובע רף חדש ביעילות הטיפול- בעיקר באיזורי הגוף הגדולים יותר.  בשל ידית הטיפול הגדולה במיוחד, זמן הטיפול מתקצר בצורה משמעותית. בנוסף קיימת ידית קטנה, אשר מיועדת במיוחד לשיערות הפלומתיות שבאזור הפנים של הנשים.
כמו כן, במכשיר ידית קירור מובנית המפחיתה את רמת האי נעימות של הטיפול.

המערכת כוללת מכשיר עזר skintell אשר מכיל סנסור שמודד את כמות המלנין בעור, הנתונים מועברים אוטומטית למכשיר ואז מתקיימת התאמה מלאה בין כמות המלנין בעור לבין הפרמטרים הרצויים לטיפול (J/MSEC).

ALEXANDRITE – CANDELA:  הסרת שיער בלייזר עם מנגנון הקירור להפחתת תחושת הכאב

מכשיר ה ALEXANDRITE –755 nm CANDELA אחד ממכשירי הטיפול החדשניים ביותר כיום בתחום הסרת השיער בלייזר, מיוצר על ידי חברת SYNERON CANDELA,  מותאם באופן נקודתי לצרכיו של המטופל והוא עוצב במיוחד לשם הפחתת תחושת הכאב הנלוות לטיפול.
מכשיר ה – CANDELA כולל ידית לייזר מתקדמת ומהירה מאד, המאפשרת למטפל/ת לבצע את הטיפול בצורה מדויקת, חלקה ונוחה יותר. הוא כולל גם מנגנון קירור ייחודי – מנגנון דינמי בשם DYNAMIC COOLING DEVICE DCD.  מנגנון קירור זה, ה – DCD, מפזר את האוויר המקורר על העור, לפני שקרן הלייזר יוצרת איתו מגע. בכך הוא מגן עליו, בין היתר, מכוויות ומונע את תחושת הכאב. הדבר נעשה תוך מאיות השנייה והופך את הטיפול לנעים הרבה יותר.

מעבר לכך, מכשיר ה CANDELA מציע יתרונות נוספים המהווים פתרון לכל אלה המעוניינים בהסרת שיער בטיפול מתקדם וחדשני.. הוא מאפשר הסרת יעילה ומדויקת מאד של שיער, הוא מתאים גם לבעלי עור בהיר וגם לבעלי עור כהה ומיועד לכל אזורי הגוף.  המכשיר מתאים לגווני עור רבים ויעיל במיוחד לשיער בינוני/פלומתי (דק). יתרון בשיער פלומתי הופך אותו ליעיל באזור הפנים למשל, שם ניתן לוותר על גילוח (המחויב במכשור אחר). מכשיר זה נמצא יעיל גם בטיפולים אחרונים בסדרה כאשר השיער דק מאוד והוא מאפשר השלמת התוצאות בצורה מיטבית.

המכשיר עומד בכל התקנים הנדרשים: משרד הבריאות, CE האירופאי, FDA של ארה"ב  ונחשב לבטוח מאוד לשימוש.

חברת אמריקן לייזר, מעמידה לרשות לקוחותיה פתרונות בהתאמה מלאה, ההופכים את הטיפול עצמו לחווייתי יותר, למהיר יותר ובעיקר גם – למדויק הרבה יותר. הסרת שיער באמצעות מכשיר זה כוללת סדרה של מספר טיפולים, המותאמים באופן נקודתי אל המטופל ומתוך רצון להציע לו את הטיפול הנכון ביותר עבורו.

אומנימקס IPL– טיפול בהתאמה אישית

אמריקן לייזר שמה לעצמה למטרה להביא למטופליה את התוצאות הטובות ביותר עם הטכנולוגיה החדשנית ביותר. המכשיר החדשני ה- OMNIMAX הינו בלעדי לאמריקן לייזר.
המכשיר משלב בתוכו מגוון טכנולוגיות כשטיפולי הסרת השיער מבוצעים באמצעות טכנולוגיית קרן אור- IPL המבוצעת ע"י מגוון ידיות (580-950 nm, 635-950 nm , 730-950nm) באורכי גל שונים במטרה לייצר התאמה מיטבית לכל סוג עור, סוג שיער (צבע/עובי), צפיפות שיער, וקצב גידול שיער.
בנוסף לידיות הסרת שיער, המכשיר מאפשר לבצע טיפולים דרמו אסתטיים נוספים לגוף ולפנים במגוון טכנולוגיות נוספות בהן IR, RF ולייזר.

תהליך הסרת השיער בטכנולוגיית IPL פועל באופן הבא:

אנרגיית האור הנפלטת מידית נקלטת על ידי הפיגמנט (מלנין) שבשערה, מומרת לאנרגית חום הפוגעת בכלי הדם המזינים את זקיק השערה וגורמת להשמדת הזקיק. הודות למגוון הידיות והיכולת לשלוט באורך הגל, צורת הפולס ומשכו ועוצמת האנרגיה, מאפשר מכשיר ה- OMNIMAX טיפול במגוון סוגי עור וצבע שערה, כמו גם להתאים את עוצמת וסוג הפולס לשלב הטיפול (שכן השערה משנה את עובייה/צבע לאורך הטיפולים)
התאמת סוג הפולס ואורך הגל מונעת תופעות לוואי של חימום לא אחיד ומספק מענה מקיף ובטיחותי המותאם אישית לכל מטופל. חשיבות השליטה בצורת הפולס ומשכו מאפשרת סילוק חום יעיל במהלך הטיפול, צמצום חימום העור וסיכון להופעת כוויות. מנגנון הקירור המובנה שבידית מפחית את תחושת הכאב ולכן אין צורך במשחת אלחוש או ג'ל.

לתיאום פגישה יש ללחוץ כאן

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: