Booking.com
מתנות קטנות לעור, יוצר - BlazeofBliss, אתר - PIXABAY.COM

על מתנות קטנות לעור שלך

מכירים את המשפט: "דברים טובים באים באריזות קטנות?
אין לכם מושג עד כמה קטנות! מה זה קטנות?! מיקרו מולקולות!

אם אתם חיים על הפלנטה שנקראת כדור הארץ, נושמים את זיהום האוויר ומתעלפים מההתחממות הגלובלית, אין מצב שפספסתם את המהפיכה החדשה. כן חברים, או בעיקר חברות, אין ספק שעולם הטיפוח עובר טלטלה של ממש.

אם גם לכם יש עור, אתם יודעים האיבר הזה שמכסה את כל הגוף שלכם, אז בטח יצא לכם למרוח קרם, שניים או מיליון נניח…

ואם התמזל מזלכם ונולדתם למין היפה והנכון אתן לא יכולות להרשות לעצמכן לפספס את הכתבה הבאה.

עד לאחרונה, מוצרי טיפוח עם הבטחות גדולות הצליחו ברובם לייצר בעורנו תחושת לחות מוגברת, וכתוצאה מכך, סברנו שהעור שלנו מטופל היטב. לפחות למשך מספר שעות… אך טכנולוגיה חדשנית מאירה באור חדש את כל תחום טיפוח העור וחושפת בפנינו אמת שהיינו מעדיפות להתעלם ממנה.

יותר ויותר נשים כיום מבינות שמצב העור שלהן לא ישתפר גם אם יקפידו על הזנה בלחות גבוהה מדי יום. רוב מוצרי הטיפוח מכילים רכיבים מלאכותיים וחומרי שימור שונים שפוגעים באיכות העור שלנו לטווח הארוך ומלכתחילה אין להם יכולת לחולל שינוי אמיתי בעור מהסיבה הפשוטה שהמולקולות שלהם גדולות. וכדי לייצר שינוי אמיתי בעור, חייבים להחדיר רכיבי הזנה איכותיים ישירות לשכבות העמוקות . מה שלא היה אפשרי עד לאחרונה.

הטכנולוגיה שמשנה את כללי המשחק נקראת מיקרו מולקולות. מדענים ברחבי העולם הצליחו למזער רכיבים עד כדי עבירות לעומק שכבות העור. מיזעור רכיבים הוא עניין שגרתי וברור מאליו בתחומים רבים כמו מחשבים, סלולרי ואפילו רפואה, אך רק לאחרונה מתברר היקף הפוטנציאל הטמון בו בתחום טיפוח העור.  

צריך להתסכל למציאות בעיניים. תהליך התבגרות העור הוא טבעי. לא ניתן למנוע אותו באופן מוחלט, אבל, וזה חתיכת אבל גדול, פיתוחים מדעיים מוכיחים שבהחלט ניתן לעכב את התבגרות העור בשנים, ואף לעודד צמיחת עור טבעית מחודשת למראה צעיר, מתוח ובריא. השימוש במיקרו מולקולות מסמל תחילת עידן חדש בטיפוח העור, ושינוי דרמטי בתוצאות המושגות בשימוש במוצרים ביתיים איכותיים. התלות בפרוצדורות מורכבות ורכיבים כימיים עוברת מן העולם ומפנה את מקומה לטיפוח טבעי, בטוח ואפקטיבי.

הבשורה כל כך מהפכנית מהסיבה הפשוטה שמה שניתן היה להשיג בעבר רק באמצעות ניתוחים והזרקות פולשניות במאמץ להגיע לעומק שכבות העור, ניתן היום להשיג באמצעים בטוחים ופשוטים הרבה יותר והכי חשוב- טופיקליים. במריחה חיצונית.

מוצרי טיפוח חדשניים כמו סדרת הטיפוח המרהיבה של "BRIAA" יצרנית קוסמטיקה וטיפוח עם ותק של 4 עשורים בייצור ושיווק מוצרי טיפוח ברחבי העולם, המשיקה בימים אלו בישראל, את סדרת האם, קו הכולל 8 מוצרים פורצי דרך בתחום הצערה ושיקום העור, המבוססת על פורמולת פטנט ברישום. הנוסחה המוכחת קלינית, מציעה תוצאות נראות לעין משימוש ראשון, והיא מכילה 100% רכיבים טבעיים, ללא חומרי שימור מלאכותיים, SLS או פרבנים. הנוסחה כוללת מיקרו מולקולות של חומצה היאלרונית, מערכת הולכת הזנה לעומק על ידי פפטידים מיזעריים וקומפלקס סינרגטי המכיל רכיבי טבע טהורים באיכות ובריכוזים בלעדיים.

ועכשיו, מבצע לזמן מוגבל, הזמיני ערכת התנסות בסדרת המוצרים במחיר מיוחד לקוראות אתר המומחה

העתיד כבר כאן, והוא מגיע באריזות קטנות יותר ממה שיכולנו לדמיין
מתנות קטנות הכי כיף לפתוח לא ככה?!

 

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: