Booking.com
דיאטת מדבקות יוצר-Maklay62,אתר-PIXABAY.COM

פלמינגו, מדבקה אחת – במקום אלף דיאטות

כיצד לרדת במשקל בקצב חסר תקדים, בלי לרעוב, בלי להתאמץ, בלי להילחם עם עצמך – וכמעט בלי להרגיש?

במה פלמינגו שונה ממדבקות אחרות בשוק?

מדבקות הרזייה כבר קיימות בשוק כ-5 שנים. זוהי שיטת הרזיה שזכתה להצלחה בהיקף חסר תקדים בתחום בארץ המקור – ארה"ב, ועד היום היא מככבת ברשימת תוכניות ההרזיה הפופולאריות ביותר בעולם.בישראל יובאו המדבקות ע"י מותגים שונים, אך ברובם ההצלחה המדהימה בארה"ב לא חזרה על עצמה, וזאת בשל הבדלים משמעותיים בהרגלי התזונה והאקלים בין שתי המדינות. המדבקות המקוריות, שפותחו עבור הציבור האמריקאי, התגלו כפחות מדוייקות לאופי התזונה בישראל ולכן גם ההצלחה היתה חלקית. כתוצאה מכך חדרו לשוק מדבקות ממדינות אחרות (אירופה ומזרח אסיה), שאף הם נחלו הצלחה מוגבלת או אפסית.

פלמינגו היא הראשונה שהרימה את הכפפה ושמה לעצמה מטרה לשכפל את שיעורי ההצלחה האמריקאית בישראל. צוות מיוחד של אנשי מקצוע ניתחו את הפורמולה ובשיתוף פעולה מלא עם היצרן בארה"ב הרכיבו את הנוסחה המדוייקת לקהל הישראלי. כתוצאה מכך שיעור ההצלחה של פלמינגו השיגה – ואפילו עקפה – את המדבקה המקורית: 97% אחוזי הצלחה (המקור בארה"ב: 93%).

אלו מרכיבים פעילים מכילה המדבקה?

(Guarana (77% – מיצוי מפרי הגוארנה. ידוע כממריץ, מדכא תיאבון וכמעלה את הסבילות במהלך פעילות גופנית. מחקרים שנערכו על דיאטת הגוארנה הצביעו על שיפור קצב חילוף החומרים בגוף ועלייה ניכרת ברמות האנרגיה. (10%) White kidney bean extract – תמצית שעועית לבנה. מסייעת בעיכוב האנזים אלפא עמילז בגוף אשר אחראי על הפיכת פחמימות לסוכרים(Zinc pyruvate (5% – אבץ בצורתו הפירובטית. ידוע כמחזק את הגוף באופן כללי. בנוסף נחשב אבץ זה כמעודד שריפת שומנים בגוף ובכך תורם משמעותית לתהליך הירידה במשקל. (Flaxseed Oil (5% – שמן זרעי פשתן. המקור הזמין ביותר לחומצות שומן חיוניות, התורמות להזרמה תקינה של דם לכל חלקי הגוף ובכך מסייעות לתפקוד תקין של הגוף בכלל ולחילוף החומרים בפרט, באופן זה מאיצות חומצות שומן אלו את תהליך ההרזיה.(L-Carnitine (3% – ל-קרינטין. חומצת אמינו דמוית ויטמין שבאופן טבעי מיוצרת בכבד. ל-קרינטין חיונית לשריפת השומן בגוף ולתהליך הפיכת השומן לאנרגיה. צריכת תוספת של חומצה זו מועילה בהאצה של תהליך שריפת השומן גם בעת מנוחה.

פלמינגו,דיאטת מדבקות

פלמינגו,דיאטת מדבקות


היכן מיוצרת פלמינגו?

פלמינגו סלים-ווייט-פאץ' מיוצרת בארה"ב ע"י יצרן המדבקה המקורית, ובכך משלבת איכות וקפדנות אמריקאית לצד ידע ופיתוח ישראלי.

האם קיים למדבקה אישור משרד הבריאות?

מדבקת ההרזייה פלמינגו הינה מוצר אמריקאי המיוצר בארה"ב על ידי יצרן המאושר על ידי ה-FDA (רשות המזון והתרופות האמריקאי) וכפופה לתקני הייצור המחמירים והקפדניים ביותר.

תוך כמה זמן רואים תוצאות?

התוצאות משתנות מאדם לאדם. יש משמתשים שדיווחו על תוצאות כעבור 3 ימים, ויש שהתחילו לראות תוצאות רק לאחר שבוע. משתמשת שאינה רואה כל תוצאות לאחר 10 ימים, הדבר מעיד בדרך כלל על שימוש שגוי, במקרה כזה אנו ממליצים לפנות אלינו להתייעצות.

האם מדבקת הדיאטה מיועדת רק לנשים?

המדבקה יעילה גם לגברים. אם כי יעילותה לנשים גדולה באופן משמעותי.

מה משך הזמן המומלץ לשימוש במדבקה?

התשובה לשאלה זו תלויה בראש ובראשונה במספר הק"ג שאת מעוניינת להוריד. בהתחשב בכך שהירידה הממוצעת היא בין 4-6 ק"ג בחודש, שימוש של חודשיים יספיק לירידה של של 10-12 ק"ג. יחד עם זאת, כדי שהדחף לאכילת יתר לא יחזור לאחר תום השימוש במדבקה, אנו ממליצים בכל מקרה להתמיד בכך למשך שלושה חודשים, שכן במשך זמן זה מתרגל הגוף לצריכה המאוזנת.

האם צריך להיצמד לתפריט נוקשה ו/או לעשות פעילות גופנית מיוחדת כדי שהמדבקה תעבוד?

לא. רק להדביק את המדבקה, להחליף אותה לפי ההוראות, בשעה קבועה ביום (עדיף בבוקר), ולהקפיד על אכילת 3 ארוחות בריאות וסדירות. מי שמעוניינת לזרז את התהליך, יכולה לעשות שימוש בתפריטים ובהמלצות המצורפות לערכה, אך כל אלה אינם חובה או הכרח. המדבקה תשיג תוצאות נהדרות גם בלעדיהן.

איך אוכל להיות בטוחה שהמדבקה תעבוד בשבילי?

אין בעולם 100% וודאות, אך לנוכח 97% אחוזי שביעות רצון, הסיכויים שהמדבקה לא תעבוד בשבילך הינם אפסיים. חשוב לציין כי גם 3% המקרים שלא הצליחו, התגלו ברוב המקרים כאי הבנות או כבעיות טכניות, שנפתרו בקלות בהנחיית יועצות התזונה של פלמינגו.

האם המדבקה מותרת בהיריון / בהנקה / לסובלים מבעיות בבלוטת התריס / סוכרת / קבוצות סיכון אחרות?

כפי הידוע לנו המדבקות אינן מכילות שום חומר שעשוי להגביל את השימוש לקבוצות הנ"ל, ונכון להיום לא שמענו על הוראה רפואית אחרת. יחד עם זאת, כל גוף מגיב בצורה שונה לדברים שונים, ואין לראות בדברים תחילף לייעוץ מקצועי אישי. השימוש במוצר הוא אך ורק באחריות המשתמש, בכל מקרה של ספק יש להתייעץ עם הרופא או התזונאי שלכם.

איך החבילה מגיעה אלי?

האריזה נשלחת בחבילה אטומה, לדיסרקטיות מלאה בדואר ישראל: האפשרויות לבחירתכם – דואר רגיל, דואר רשום או שליח עד הבית.

לפרטים נוספים לחצי כאן.

מוצר נוסף לדיאטות הוא  גלולות הטבעיות של גרסיניה קמוג'יה – מכיל 50% חומצת HCA, שהוכחה מחקרית כזרז משמעותי המסייע  לירידה במשקל. יעילותה של חומצת הHCA-  כמעודדת הרזיה, נצפתה גם בלא שינויים קיצוניים בהרגלי התזונה, ובאורח החיים.

בנוסף, נמצאה הגרסיניה קמוג'יה כתורמת גם להורדת רמות השומנים בדם, מאזנת את רמות הכולסטרול, מפחיתה שומן בטני, ואת הסיכון למחלות לב.

להזמנה במחיר מבצע מיוחד יש ללחוץ פה

 

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: