Booking.com
עבודת פוליש,קרדיט יחצ

רגע לפני עונת המעברים – כל מה שרצית לדעת על חברת ניקיון לבית

איך מנקים אחרי שהשיפוצניקים עוזבים את הדירה? האם ניתן להציל את הריהוט הישן ולהימנע מהוצאה כספית? איך לנקות כתם מהשטיח? ומה זה בכלל פוליש אקרילי? המומחים של חברת הניקיון הברקה עושים לנו סדר לקראת העונה החמה.

מאת קובי ברדה

העובדים הלכו והכתמים של הצבע והלכלוך נשארו, מה עושים?

הטיפולים לרצפה משתנים כמובן בהתאם לחומרה של הכתמים והיקף פעילות השיקום שצריך לבצע כדי לשקם את הרצפה. ליטוש מרצפות שישמשמעותם הם חידוש של המרצפות הישנות והפגומות. לעומת זו פוליש וליטוש זה הגימור המשלב הסופי ונסביר, פוליש זוהי פעולת הברקה שעושים אחרי ליטוש הפוליש מיצר לרצפה שכבת הגנה והברקה חדשה לאחר שהליטוש מוריד את השכבה הישנה שהצטברה במשך השנים.

מתי למעשה יודעים עם צריך לבצע ליטוש לרצפה או שפוליש קרצוף רגיל יכול להספיק?

קודם כל חשוב להיעזר באנשי מקצוע אמינים שבאים לטפל בבעיה ולא לייצר הוצאות מיותרות… ברגע שיש שריטות על מרצפות שיש, במקרה שיש כתמים ספוגים שלא ירדו בשטיפות האחרונות, או בכלל שעבר הרבה זמן מאז שחברת פוליש ביצע פוליש למרצפות שלכם, אז מומלץ להזמין חברת פוליש שמתמחה בביצוע עבודות ליטוש וחידוש מרצפות. ליטוש מרצפות או ליטוש שיש, מומלצים בתדירות של  אחת לחמש שנים לפחות וכך ניתן להאריך את חיי האיכות של מרצפות ביתכם.

לגבי הליטוש יש להבחין בין סוגים שונים והם:

ליטוש יהלום – הינו ליטוש שמתבצע בעזרת מכונת אבן ואבני יהלומים. זהו ליטוש רציני שנעשה ע"י מכונת תלת פאזה וליטוש זה כולל פתיחה ומילוי של חריצים.

ליטוש רשת יהלום– ליטוש זה מיועד לחדש מרצפות ושיש מכתמים של שומן וחיספוס של שחיקה בריצפה. פעולת ליטוש ברשת יהלום נותנת פתרון מושלם לפתרון הבעיה, הליטוש נעשה בעזרת מכונת ליטוש רגילה ורשתות יהלום לפי דרגות.

ליטוש בנייר בד שמיר – משמעותו ליטוש עדין למרצפות ושיש נעשה בעזרת מכונת פוליש וליטוש, המעניקה לרצפה חידוש ליטוש, בדרך כלל מבצעים את ליטוש זה כיד אחרונה לפני הברקה או הגנה.

מה עושים במקרה של כתמים עקשניים על השטיחים?

יש כמה דרכים לטיפול בניקוי השטחים. באופן עקרוני אנחנו ממליצים על שיטת ניקוי המשלבת את כל שיטות הניקוי הקיימות: • קרצוף יבש • ניקוי באדים • קרצוף רטוב • ניקוי באבקה

הטיפול מבוקר בכתמים באמצעות ערכת חומרים מיוחד להסרת כתמים עקשניים, בכדי לספק את התוצאות המעולות ביותר. בכדי להבטיח תוצאות מושלמות יש לבדוק מה סוג האריג שממנו עשוי השטיח. שיטת הניקוי תיבחר לאחר אבחון סוג האריג / הבד והתאמת שיטת הניקוי הרצויה. השימוש בחומרי הניקוי יעשו לפי הכתמים שנקלטו בסיבים של השטיח. אבחון לא נכון של סוג האריג או שימוש בניקוי שלא הולם את סוג הבד, עלול לצור פגיעה בטיב השטיח ואף לקלקלו באופן שלו ניתן לשקמו שוב.

ומה לגבי ספות? האם ניתן להציל ספה מכתמים?

בהחלט כן! במקרה של כתמים  בספת בד  אנו ממליצים על טיפול של "הזרקה ויניקה" בשטיה זו מתבצעת הזרקת חומרים ומים לעומק הריפוד הסלון הגורמת לפירוק הכתמים, פעולת היניקה דואגת לשאוב החוצה את הלכלוך, בעזרת תוספת חומרי ניקוי מיוחדים לטיפול זה, דואגים להסרת הכתמים שמצויים בעומק הריפוד. לבסוף התוצאה של סלון עם בד חדש ונקי.
לגבי ספות עור, הרי שהעור נחשב לחומר עדין ויוקרתי, הדורשת ניקוי מיוחד, עור הינו חומר שסופג אבק לכן אין צורך לשואב אותו אלה יותר לנקות ולהבריק עם חומרי הברקה לספות עור סוג של פוליש לספות, הנעשה בצורה ידנית בלבד ללא מכונות בעזרת חומר ניקוי לעור לדוגמה מסיר כתמים וניקוי לספות, וחומר להברקת עור לדוגמה ווקס סילקון לספות עור.

איך ניתן להבריק את הבית לכבוד חנוכת הבית?

אנחנו ממליצים על תהליך של פוליש אקרילי שזה טיפול העמיד בפני אלכוהול וחומרי חיטוי למיניהם, מונע החלקות ומונע סימני עקבות. לאחר ייבוש פוליש אקרילי אין צורך להבריק את הרצפה באמצעות מכונת הברקה וסקוצ' ברייט. טיפול פוליש אקרילי נכון יעניק למרצפות הבית שלכם או המשרד מראה נקי, יפה ומרשים ביותר כפי שתמיד חשקתם. פוליש אקרילי מתייבש לרמת קושי גבוהה, עמיד בפני החלקה ומתאים במיוחד לאזורים בהם יש תנועה רבה. חשוב להדגיש שעם הזמן מרצפות הבית מתחילות להישחק. באמצעות הטיפול מסוג פוליש אקרילי, אנו מאטים את תהליך שחיקת מרצפות הבית ובכך אנו שומרים על היופי והברק של המרצפות.

לאתר הבית של חברת "הברקה"

 

 

 

 

 

 

 

 

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: