Booking.com
קאשטיוב, כסף מיוטיוב - יוצר - Eastlandtunes, אתר - PIXABAY.COM

שיטת קאשטיוב לכסף זמין ומהיר יחסית מיוטיוב!

מה היא שיטת קאשטיוב?

רוב האנשים לא יודעים ולא מודעים לכך שאפשר לחסוך הרבה כסף על פרסום ולהשתמש בוידאו שמדורג בדף ראשון בגוגל וביוטיוב במקום לפרסם על לוחות מודעות, פלייארים בתיבות דואר ופרסומות על אוטובוסים. רוב האנשים לא יודעים שאנחנו יכולים לייצר, לקדם ולהשכיר את הסרטונים המדורגים שלנו ולייצר לעצמנו הכנסות גבוהות במעט מאוד עבודה, יחסית.

אחד הדברים הכי מגניבים הוא שאנחנו לא צריכים מצלמה או כל מיני תוכנות עריכה מסובכות כדי להרים קמפיין וידאו מנצח. למעשה, תוך חצי שעה אפשר להכין וידאו מתמונות וקטעי וידאו חינמיים – או פשוט לקנות תבנית וידאו מוכנה בכמה דולרים, להעלות ליוטיוב ולהביס בדרך אתרים וכל מיני מתחרים בדף ראשון בגוגל.

ברגע שיש לנו סרטון בדף ראשון בגוגל, אנחנו יכולים לפנות לבעלי עסקים שכבר משלמים הון על כל מיני שיטות פרסום "מסורתיות" ולהציע להם להשכיר את הוידאו המדורג שלנו בגוגל תמורת חלק קטן מאוד ממה שהם רגילים לשלם.

חושב שלהביא את הוידאו שלך לדף ראשון בגוגל זה קשה?

קצת על הקורס שמלמד את שיטת קאשטיוב

בקאשטיוב הקורס הולך לגלות לך שיטות וטריקים קלים ומגניבים, שמעט מאוד אנשים מכירים אותם. השיטות והטריקים שלי כולם עומדים בחוקים של גוגל והם עשויים לעזור ולקדם את הוידאו שלך הכי מהר והכי בקלות שאפשר לדף ראשון בגוגל. אלו שיטות וטריקים שכל אחד יכול לעשות בלי קשר לידע בקידום אתרים או בשיווק באינטרנט.

 

יוטיוב – רשת חברתית עם ים של אפשרויות להכנסה נוספת

אתר יוטיוב הוא רשת חברתית של סרטוני וידאו, בה כל משתמש יכול להקים ערוץ תוכן ולפרסם בו סרטונים שהוא עצמו צילם. יוטיוב הוא מנוע החיפוש השלישי בגודלו, אחרי האתרים גוגל ופייסבוק. היום כבר ידוע כי מי שהתכנים שלו נצפים על ידי כמות גדולה של גולשים, מי שיש לו אלפי עוקבים (לכל הפחות), או מי שהתכנים שלו הופכים ויראליים – יכול להרוויח הרבה כסף מיוטיוב – דרך הוספה של פרסומות בתחילת הסרטונים, חסויות של בעלי עסקים, או משיתופי פעולה אחרים בתחום התוכן. לאחרונה, מתפשטת הידיעה על שיטה חדשה להרוויח כסף דרך אתר יוטיוב – שיטת "קאשטיוב" הכוללת טכניקה לקידום הסרטון במעלה תוצאות החיפוש ואז הצעתו להשכרה או למכירה לבתי עסק בתחום.

איך באמת עושים כסף ביוטיוב?

כאשר מדברים על הכנסה נוספת מהבית בעזרת יוטיוב, האפשרות הראשונה העולה כמעט אוטומטית היא הרווח מפרסומות שניתן לאפשר במהלך הסירטונים ובעיקר בתחילתם. זה נכון, המערכת של יוטיוב עצמה מאפשרת הכנסה נוספת מערוץ היוטיוב שלכם דרך אישור הוספת פרסומות לצופים לפני הצפייה בסרטון שלכם. מה שפחות מדברים עליו הוא, שבשיטה הזו גם במקרה של אלפי צפיות בסרטונים שלכם, מדובר ב"כסף קטן" – בטח לא מקור איתן להכנסה נוספת מהבית (אלא אם אתם סטטיק ובן אל תבורי). במקרים של ערוץ יוטיוב פעיל עם אלפי עוקבים – תוספת של פרסומות היא פשוט לא מספיקה ליצירה הכנסה נוספת משמעותית. מזל, שזו אכן לא הדרך היחידה להרוויח כסף דרך יוטיוב.

עוד דרך יעילה להגדלה משמעותית של ההכנסות דרך שימוש ביוטיוב, היא פרסום סרטוני מוצרים וקישור הסרטונים ישירות אל האתר שלכם, המאפשר מכירה אונליין של אותם מוצרים. יוטיוב, כאמור, הוא מנוע חיפוש גדול, ואם הסרטונים שלכם יהיו מעניינים, איכותיים, וטובים – כמות הגולשים אל האתר שלכם תגדל משמעותית – וביחד איתה, גם כמות הלקוחות והמכירות שיבוצעו באתר.

דרך נוספת ליצירת הכנסה נוספת בעזרת יוטיוב היא מכירת זמן צפייה בסרטונים, בעזרת פלטפורמה בשם YONDO.

דרך רביעית ואחרונה שנזכיר, ואולי הדרך הרווחית ביותר והתובענית פחות משאר הדרכים להכנסה נוספת מהבית – היא שיטת "קאשטיוב", המאפשר בטכניקה ייחודית קידום של סרטוני היוטיוב שלכם למעלה תוצאות החיפוש בביטויי מפתח נבחרים – ואז השכרתם לאנשי עסקים או בעלי מקצוע. לאחר יצירת ערוץ תוכן איכותי, רלוונטי, מקצועי ובעל כמות יפה של עוקבים – תגלו כי השכרת סרטונים פופולאריים לבעלי מקצוע היא טכניקה יעילה המבטיחה הכנסה נוספת קבועה – מאות, לעיתים אף אלפי שקלים בחודש, עבור כל סרטון שתפיקו ותעלו לערוץ שלכם ביוטיוב.

הכנסה נוספת דרך יוטיוב – חשוב ללמוד את הנושא ולהיות מוכנים להשקיע בתשתיות להכנסה קבועה

רגע לפני שאתם לוחצים על הכפתור ומתחילים להתנסות ביצירת הכנסה נוספת מהבית דרך אתר יוטיוב, חשוב שתדעו: לא מדובר בקסם, בדרך שאין בה השקעה או במשהו שאפשר להצליח בו מבלי להכיר את הכלים והכללים. על מנת להצליח – תצטרכו להכיר את הפלטפורמה מלפני ולפנים, לדעת לבצע מחקר ביטויי מפתח איכותי, להכיר את הכללים להפקת סרטונים שיש להם את הפוטנציאל להפוך ויראליים, ולאתר תחומי עיסוק בהם לכם יש יתרון יחסי וסיכוי גבוה ליצור את אותה הכנסה נוספת מיוחלת. במילים אחרות, כדאי להבין שיצירת אפיק יעיל של הכנסה נוספת דורשת השקעה.

איפה מצטרפים?

ההרשמה לקורס פתוחה כרגע אבל רק לזמן מוגבל…

כל הפרטים על השיטה הכי פשוטה, זולה ומהירה להרוויח ביוטיוב נמצאים כאן

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: