Booking.com
סיור טעימות זוזו

תיירות חווייתית וקצת אחרת בירושלים ותל אביב – האנשים מאחורי "זוזו"

אם אתם חושבים שאתם כבר מכירים היטב כל פינת חמד בעיר, ושאין לרחובות, לנופים ולאתרים השונים מה לחדש לכם, כדאי שתיכנסו לאתר של "זוזו תיירות וסגווי", חברת התיירות שמציעה חוויה אחרת לגמרי, גם למי שחושב שכבר ראה הכל.

עם שלל אטרקציות ופעילויות, "זוזו" הופכת את הביקור בערים מלאות קסם, כמו תל אביב וירושלים, לחוויה שאין דומה לה, ומאפשרת למטיילים לגלות בהן פנים אחרות ובלתי מוכרות. לאחר שסחפה אחריה אלפי מטיילים, צעירים ומבוגרים כאחד, מקומיים ותיירים, שאלנו את יובל קליין ויוסי גרייבר, האנשים שמאחורי הסנסציה, כמה שאלות שיסייעו לנו לפצח את סוד ייחודה של "זוזו".

מאיפה נבע הרעיון לטיולים וסיורים בסגנון שונה?

יש לנו אהבה גדולה לאורבניות הישראלית – אנו מאוהבים עד מעל לראש בארכיטקטורה המקומית על שלל צורותיה, בשילוב בין ישן וחדש, בקצב של העיר ובאופן בו מתקיימים בה כל כך הרבה סגנונות חיים אלו לצד אלו. ערים כמו ירושלים ותל אביב הן סוג של קסם בעינינו, ואת הקסם הזה רצינו להעביר לכמה שיותר אנשים, בדרך אחרת מזו שהם רגילים אליה.

לתוך השאיפה הזו יצקנו את הניסיון הרב שלנו בתיירות ובהדרכה ויצרנו משהו חדש, שלא היה קיים באופן הזה – שילוב בין פעילויות יוצאות דופן להיכרות של ממש עם העיר, חוויה שממנה יוצאים עם הרבה ידע חדש ובעיקר עם חשק לעוד.

סיור זוזו בירושלים

סיור זוזו בירושלים

הטיולים והסיורים שאתם עורכים שונים מאוד מאלו שאנו רגילים אליהם – נסיעה ב'רכבת הפתעות', משחק 'חפש את המטמון' בשוק מחנה יהודה, סיור גגות. מהיכן אתם שואבים את הרעיונות האלו?

הפעילויות שלנו בהחלט אינן שגרתיות, והדבר האחרון שניתן לומר עליהן הוא שהן סטנדרטיות. התחלנו בסיורים מודרכים המשלבים רכיבה על סגווי ועל אופניים, וגילינו שאנשים ממש מתחברים לזה – השילוב בין הרכיבה, הנופים המדהימים והעצירה להסברים ולסיפורים מפי המדריכים הופך את החוויה לשלמה ולמהנה במיוחד.

סף הריגוש, באופן טבעי, עלה, ושאלנו את עצמנו מה עוד אפשר לעשות, אילו פעילויות נוספות ניתן לבנות על מנת להפוך כל טיול וסיור לחוויה של ממש. עשינו בריינסטורמינג, זרקנו לאוויר את הרעיונות הכי פרועים, הכי משוגעים, וככה הגענו לפעילויות כמו נסיעה ב'רכבת ההפתעות', שהיא נסיעה חווייתית ברכבת, עם המון הפתעות, ועצירה מודרכת באתרים מרכזיים בירושלים, סיור גגות ירושלמי, משחק 'חפש את המטמון' בשוק מחנה יהודה ובשכונות ירושלמיות ותל אביביות, סיור טעימות בשוק וסדנת בישול, סיורים ליליים ועוד. אנחנו מחפשים כל הזמן דרכים חדשות ליהנות מהערים המופלאות האלה, ושמחים לגלות שיש עוד ועוד אנשים שחולקים אתנו את האהבה הזו ומצטרפים אלינו.

מיהם המדריכים שעובדים אתכם?

קודם כל – בני אדם. באמת, זה הדבר הראשון שחשוב לנו באנשים שאנחנו עובדים איתם – שיהיו בני אדם. אנחנו בוחרים את המדריכים שלנו בפינצטה, וגאים לומר שכולם אנשים מדהימים, עם הרבה אהבה לאנשים, סבלנות לשאלות וחיוך תמידי שמתנוסס על הפנים. בנוסף, הם כמובן מלאי ידע, בקיאים מאוד בשלל תחומים – היסטוריה, אדריכלות, גיאוגרפיה, אמנות ועוד, ובעלי ניסיון עשיר בהדרכה ובליווי קבוצות. כשאנחנו בוחרים מדריך, אנחנו שואלים את עצמנו שלוש שאלות – מה יש לו לחדש לנו ולהוסיף למאגר הידע המדהים שהצטבר כאן, האם יש לו את הברק הזה בעיניים שיש למי שבאמת אוהב את מה שהוא עוסק בו, והאם היינו יושבים אתו לבירה בכיף.

מיהו קהל היעד שלכם? למי מיועדים הסיורים?

בגדול – לכל מי שיודע ליהנות, שרוצה לחוות משהו חדש, לדעת יותר ולגלות. יש לנו סיורים שמתאימים יותר לזוגות, כמו סיורים ליליים, שיש בהם פן רומנטי, ויש סיורים שמתאימים יותר למשפחות ולקבוצות חברים, כמו סיורי הסגווי. חלק מהפעילויות נבנו כך שיתאימו במיוחד לקבוצות מאורגנות ולמטרות גיבוש, כמו ימי כיף של מקומות עבודה וטיולים המיועדים לתלמידי תיכון ולסטודנטים. אנחנו גם בונים ימי כיף ופעילויות בהתאמה אישית לקבוצות. כל מי שמחפש פעילות חווייתית ושונה, ימצא אותה בין שלל האפשרויות.

"זוזו סגווי" מתחזקת אתר מושקע ובלוג פעיל במיוחד, בהם תוכלו להתעדכן בפעילויות השונות, לקרוא על המלצות לימי כיף, לסיורים ולטיולים וגם ליצור קשר עם צוות "זוזו תיירות" שיוכלו להתאים לכם סיור או חוויה משלכם: http://www.zu-zu.co.il/

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: