Booking.com
מטבח מעוצב מתנה לרוכשי דירה ביום המכירות

״סלע בינוי״ – כשנותנים ללקוחות יותר

15 שנים לאחר שהוקמה ״סלע בינוי״ ממשיכה להוביל את שוק הנדל״ן באזור • סמנכ״ל המכירות, רועי בן שלוש: ״עוצמת הקבוצה מגיעה מכך שאנחנו שמים את הלקוח במרכז העשייה שלנו״

 

תוך 15 שנים חברת ״סלע בינוי״ הפכה לאחת מחברות הבנייה המובילות בצפון, כשהיא בונה למעלה מ־1,000 יח״ד במגוון רחב של פרויקטים במאפיינים שונים שמתאימים לקהלי לקוחות מגוונים. בשילוב הגב הפיננסי החזק של קבוצת החברות המשפחתית, ״אמנון מסילות״, החזון האסטרטגי ובחירת צוות עובדים מוכשר, החברה הפכה לחברה שמכתיבה את הסטנדרטים בשוק הנדל״ן באזור, ורק לאחרונה היא זכתה במכרז ״מחיר למשתכן״ בהרצליה, שם תבנה 224 יח״ד.

סמנכ״ל המכירות של החברה, רועי בן שלוש, מספר כי לחברה יש קו שמנחה אותה בבחירת הפרויקטים השונים. ״הדבר הראשון והחשוב הוא הגודל והניסיון שלנו״, הוא מסביר, ״שמאפשרים לנו לזהות את צורכי הקהל באופן חד וממוקד, ולתת את התמורה הטובה ביותר עבור המחיר שאנחנו מבקשים. הדבר השני שמנחה את החברה הוא ערך השליחות שיש בבנייה עברית במדינת ישראל. הערך השלישי שמנחה אותנו הוא החדשנות: אנחנו תמיד מחפשים וחושבים מה הוא הטרנד הבא, מה החידוש שיביא ערך מוסף ללקוחות החברה ולסביבה בה אנחנו מקימים את הפרויקטים שלנו״.

בין הפרויקטים שמקימה החברה, ״גן העיר״ בנהריה תופס חלק מרכזי. פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול בצפון, ואחד הגדולים בישראל, נבנה בימים אלה במרכז נהריה ומהווה סמל להתחדשות עירונית. ״לצפון אין תוחלת ללא פרויקטים חדשים ופרויקטים של התחדשות עירונית. נהריה תופסת חלק מרכזי במהלך הנרחב הזה, עם התרחבות העיר ומזרחה והתחדשות העירונית במרכזה״, אומר בן שלוש, ״כש׳גן העיר׳ הפך לסמל שמאפשר גם לצעירים לחזור למרכז העיר ולרכוש בו דירה ברמת פרט גבוהה ואיכותית, מבלי להתפשר על איכות חיים משודרגת שמציע מרכז עירוני תוסס״.

חמש דקות מחוף הים. פרויקט ״גן העיר״

חמש דקות מחוף הים. פרויקט ״גן העיר״

בן שלוש מדבר על החשיבות בבחירת הקבלן ממנו קונים דירה. ״פה בדיוק באות לידי ביטוי חברות קבלניות שיש להם חוסן כלכלי ואורך נשימה ארוך, ויודעות לספק לדיירים גם שקט נפשי וגם אחריות לאיכות ורמת בנייה גבוהה. החוזק של ׳סלע בינוי׳ כחלק מקבוצת חברות מובילה, מאפשרת לנו לתת תמורה מצוינת ללקוחות שלנו ברמת המוצר המוגמר, וגם להקפיד על רמת שירות גבוהה עם זמינות של 24/7 ללקוחות החברה״.

״סלע בינוי״, שבנתה למעלה מ־110 אלף מ״ר של בניין למגורים, נמצאת היום בכל תחום בענף הבנייה, החל ממגרשים לבנייה בשכונת הווילות באכזיב, דרך פרויקטים של בנייה רוויה בנהריה ובקריות, פרויקט בוטיק בחיפה ועד פרויקט SELA SKY בשכונת משכנות האמנים בקריית מוצקין, שנבנה במסגרת פרויקט ״מחיר למשתכן״. ״אנחנו נמשיך לנסות להיות מכתיבי השוק בצפון, בהתאם לצרכי הלקוחות שלנו״, קובע בן שלוש. ״ נמשיך להכניס טרנדים ומגמות חדשות בבנייה שלנו, כשחלק מהדברים שהבאנו היו הראשונים באזור. החברה היתה הראשונה להקים עמותת בנייה בצפון (נהריה הצעירה), שהציעה דירות 4 חדרים במחיר של 750 אלף שקל. החברה בונה את שני מגדלי המגורים הגבוהים בקריות ומציעה מפרטים יוצאי דופן בדירות שהיא מוכרת״, מספר בן שלוש.

הפרויקטים הבולטים

"גן העיר"

הפרויקט המפואר ביותר בעיר נהריה, ממתג ומגדיר מחדש את העיר, נבנה במתחם בן 10 דונם. הפרויקט, שהוא פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול בצפון וכולל 180 יח״ד, נמצא כבר בשלב מתקדם ויכלול קומפלקס מפואר של חמישה בנייני יוקרה בלב בעיר, תמהיל דירות מגוון הכולל דירות 4, 5 ו־6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים עם נוף לים וקרבה מרבית לכל אזור המסחר ובתי הקפה בעיר.

הפרויקט המפואר ביותר בעיר נהריה. פרויקט ״גן העיר״

הפרויקט הייחודי קם במסגרת תכנית התחדשות עירונית במתחם פינסקר הידוע, ובמהלכה נהרסו תשעה מבנים ישנים שאכלסו את המתחם עד כה. דיירי הקומפלקס יזכו לגישה מהירה ונוחה למרכז העיר, לטיילת, לחוף הים ולכל המתקנים ואזורי התרבות והפנאי. פנים המתחם מאופיין בסביבת מחיה מרווחת ועשירה הכוללת גינות פתוחות ופינות ישיבה פרטיות. מבני היוקרה יעניקו חווית מגורים יוצאת דופן בדמות לאונג׳ דיירים מפואר בעיצוב חדשני, חדר כושר פרטי לדיירים, מתחם חנייה תת־קרקעי ודגש רב על יופי, מרחב ואסתטיקה בעיצוב פנים הבניין.

פרויקט ״גן העיר״ נמצא במקום שקט ופסטורלי במרכז העיר – גובל ברחובות ויצמן, ז׳בוטינסקי, הגעתון ופינסקר, ומאפשר את כל היתרונות שיש לעיר להציע, בין אם זו קרבה לחוף הים ולטיילת, ובין אם מרחק הליכה לשדרות הגעתון, לבתי הקפה ולשדרה המרכזית של העיר.

מחירי הדירות בפרויקט ינועו החל מ־1.335 מ׳ שקל לדירות 4 חדרים בת 106 מ״ר ועד 3.1 מ׳ שקל לפנטהאוזים בגודל של 160 מ״ר עם נוף לים.

כל היתרונות שיש לעיר להציע. ״גן העיר״

בית וידנפלד – אכלוס מידי

פרויקט ״בית וידנפלד״ הוקם על ביתו של ד״ר וידנפלד- הרופא הראשון של העיר. כל הדירות בפרויקט מוכנות לאכלוס מיידי. בפרויקט האקסקלוסיבי, נותרו 2 מיני פנטהאוזים, 2 פנטהאוזים ודירת 4 חדרים עם נוף לים.

בפרויקט ״בית וידנפלד״ בנהריה הלכה חברת ״סלע בינוי״ צעד אחד קדימה ואיפיינה את המפרט הטכני של כלל הדירות בפרויקט כמפרט פנטהאוז יוקרתי.

דירות אחרונות למסירה מיידית. פרויקט ״בית וינדלפלד״

הפרויקט מאוכלס בימים אלו מציע, כאמור, דירות אחרונות למסירה מיידית במפרט עשיר ומפנק, אדריכלות חדשנית, סטייל ואלמנטים חדשניים בעיצוב החללים הפנימי, והן בעיצוב החיצוני של הבניין, שמציב סטנדרטים חדשים באזור הצפון. כמו כן, בבית וידנפלד נכללת מערכת טכנולוגית בית חכם בכל דירה, לובי חלל מפואר, חניון תת־קרקעי, מרפסות ענק ושלוש מעליות.

וילה אכזיב

בשכונת אכזיב נהריה החדשה מציעה החברה 35 מגרשים של חצי דונם לבנייה עצמית, במרחק של 300 מטר מהים. שכונת היוקרה שצפויה להיבנות תכלול בתוכה חוויית מגורים בסטנדרט יוצא דופן ובמיקום חלומי. המחירים החל מ־1.650 מ׳ שקל למגרש.

300 מטר מהים. הקרקע ב״וילה אכזיב״

הכרמל הירוק

פרויקט ״הכרמל הירוק״ הינו פרויקט מגורים יזמי ייחודי על קרקע פרטית, שכולל שני בנייני מגורי בוטיק ברחוב נעמ״ת, סמוך לרחוב שמשון ולמרכז הכרמל.

על תכנון הפרויקט אמון משרד האדריכלים החיפאי ״לשניאק אדריכלים״. בנייני המגורים עוצבו מתוך מודעות לסביבה, ומוקמו כך שיהוו חלק מהמרקם של השכונה, הסמוכה למוסדות החינוך הטובים בעיר, לפארקים, למרכזי התרבות ולעורקי התחבורה הראשיים. על עיצוב הפנים של הפרויקט אמון המעצב דורון מור, שידוע בקווים הנקיים של עבודתו, לצד פונקציונליות בלתי מתפשרת.

קווים נקיים ופונקציונליות בלתי מתפשרת. ״הכרמל הירוק״

הפרויקט, שכולל דירות 5 חדרים מרווחות, מציע דירות גן ופנטהאוז-דופלקס בשני בנייני בוטיק בני 10 קומות ו־19 דיירים. דירת 4 חדרים תימכר במחיר של החל מ־1.89 מ׳ שקל. הפרויקט מאפשר לרוכשים אפשרויות מימון ייחודיות.

ועכשיו בפרויקט "גן העיר" – מחיר דירה החל מ־1,335,000 ₪

מבצע מימון משתלם במיוחד: שלמו רק 99,000 ₪ – היתרה באכלוס (9.2019)

סוגי דירות:: דירות  4, 5 ו־6 חדרים / דירת גן / מיני פנטהאוז / פנטהאוז

מס' דירות בפרויקט: 180

הטבה מיוחדת לקוראי אתר ״המומחה״: ארוחת שף מפנקת ביום המכירות + מטבח מאובזר בשווי של 100,000 ש"ח במתנה

בואו לאירוע המכירות המיוחד!

לפרטים והרשמה לחצו

 

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: