Booking.com
טיפול אנטי איג'ינג, יוצר - MK1_FIESTA,אתר - PIXABAY

אף פעם לא מאוחר להתחיל לטפל בעור הפנים

בעבר היה נהוג לטפל בסימני הזקנה עם הופעתם בהתאם לעלייה בגיל. עם בוא הקדמה והטכנולוגיה, התפתחה ההבנה שניתן ורצוי להשפיע על תהליך ההתבגרות של העור כבר מגיל צעיר, והרבה לפני הופעת הקמט הראשון.

למעשה התגוננות חכמה ומניעתית עשויה למנוע ולעכב בשנים רבות את הופעת סימני ההזדקנות בזכות רכיבי מפתח עוצמתיים, ששילובם בשגרת טיפוח ייעודית ממזערת את השפעות הנזקים הסביבתיים והרדיקלים החופשיים ובכך דוחה ומנטרלת את תהליך ההזדקנות הטבעי של העור.

בנוסף,לעולם לא מאוחר להתחיל לטפל בעור הפנים. ישנם רכיבים שהשפעתם על העור דרמטית ומאפשרים להשיל שנים מעור הפנים ולהשיב את זוהר הנעורים. טיפול עקבי, יסודי ועמוק בחומרים הפעילים הנכונים, מאפשר להחזיר את הגלגל לאחור ולשפר דרמטית את מראה העור ובריאותו. וכך גם לטפל בסימנים שכבר הופיעו ולמתנם, למנוע את העמקתם באופן משמעותי וליהנות מעור גמיש, חלק וצעיר עוד שנים רבות.

מוצרי הטיפוח של BriAA מהווים חוד החנית של הפיתוחים הטכנולוגיים והמדעיים בתחום הצערת העור. הם מעניקים שפע בריאותי ייחודי ומעצים, שמטפח את הגוף והנשמה ומבטיח רעננות, יופי מתחדש ושיקום מסיבי המתחיל מבפנים.

פיתוח העתידני של BriAA מקורו בחשיבה יצירתית גאונית שפתחה את הצוהר לעולם חדש של תגליות. הדיסציפלינה הביו-מימטית, המתרכזת בלמידה והטמעה של תהליכים ומנגנונים ביולוגיים, היוותה השראה מכרעת שהובילה את הדרך אל הפעילות הסינרגטית המדהימה של העור בתהליך ריפוי והחלמה. המדענים למדו את מנגנוני הפעולה המתוחכמים הנכנסים לפעולה במצבי שיקום עור פגוע, והצליחו להשפיע ולתמרן את פעולתם לטובת חידוש והחייאת עור מבוגר. התוצאות הדרמטיות לא הותירו מקום לספק. פריצת הדרך להצערת העור הושגה!

בריאה ממזגת את סודות תרבות העבר עם התפתחויות המדע העתידני, תוך צלילה אל נבכי הטבע ונסיקה אל העידן הטכנולוגי להפקת סינרגיה מושלמת של רכיבי טיפוח עוצמתיים ודינאמיים הקוראים תיגר על הקונספציות הקיימות בטיפוח העור.

בריאה מצעידה את עולם האנטי אייג'ינג אל הדרגה הבאה ומנהיגה את ניצחון הבריאה.

מוצרי הטיפוח של BriAA מכילים את התרכובת הייחודית קומפלקס HL-PAS * המכילה שמנים ותמציות מיני צמחים ייחודיים שסגולותיהם עברו כחוט השני בתרבויות האזור הים תיכוני וארץ ישראל מדור לדור כחלק ממסורת קדומה של טיפוח העור עוד מימי העת העתיקה.

הסדרה מבוססת על פיתוח מדעי עדכני המאפשר לראשונה הולכת והחדרת חומרים פעילים ישירות לעומק הרקמות. בהשראת הדיספלינה הביו-מימטית, מיישמת BriAA את מנגנוני הפעולה המתוחכמים הנכנסים לפעולה במצבי שיקום עור פגוע, ומצליחה להשפיע ולתמרן את פעולתם לטובת חידוש והחייאת עור מבוגר. BriAA מתניעה את מערכות העור להתחדשות טבעית ומאתחלת את הגוף לכדי ייצור חומרי בניין לתאים והגנה על הסיבים ברקמות כאילו היה זה עור צעיר בשיא פריחתו.

BriAA חושפת את שיא הפיתוחים הטכנולוגיים והמדעיים בתחום הצערת העור ומציגה מוצרי רנסנס מהפכניים המותחים את גבולות האפשר, ומעניקים הזדמנות לחידוש עמוק, שיקום והחלקת קמטים תוך מניעה ושמירה על עור בריא, גמיש וזוהר.

מוצרי BriAA הם מוצרי עילית איכותיים, יוקרתיים וחדשניים במיוחד, אשר פותחו במעבדות החברה בשיתופי פעולה עם מעבדות אירופאיות מובילות ואקסקלוסיביות. המוצרים מביאים לשינוי ממשי במצב ומראה העור לטווח ארוך, מפחיתים את סימני הזקנה ומשקמים את העור לעומקו, בשימוש בטכנולוגיות פורצות דרך.

מערכת מוצרים BRIAA

סדרת המוצרים מעניקה טיפוח מושלם ומקיף לשגרה יומיומית חכמה ומניעתית המספקת תוצאות אמת איכותיות ומהירות לשדרוג מראה העור, שיפור הגמישות, החזרת הזוהר והלחות תוך החלקת הקמטים באופן נראה לעין.

הסדרת נועדה להשיב את הנעורים ולהצעיר את עור הפנים והצוואר באופן עקבי ומתמשך, להיטיב את בריאות העור ולעכב את הופעת סימני הגיל. סרום המתיחה מעניק טרנספורמציה מיידית לעור הפנים ומתיחת עור עוצמתית נראית לעין תוך דקות הנמשכת עד 24 שעות.

מוצרי BriAA הם תמצית ההתחדשות והנעורים מן הטבע ואינם מכילים:

* חומרים משמרים

* פרבנים

SLS/SLES

* שמן מינרלי

הסדרה כוללת 8 מוצרים לניקוי, הזנה והתחדשות העור, ומוצר ייחודי לתוצאות מהפכניות של מתיחה והחלקת העור בתוך ארבע דקות בלבד.

למבצע מיוחד לגולשות אתר המומחה יש ללחוץ כאן

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: