Booking.com
נוסחת ההתעשרות של עוז קורן, יוצר - jarmoluk, אתר - PIXABAY.COM

נוסחת ההתעשרות של המוסיקאי המחונן עוז קורן

ממוסיקאי מחונן הפך עוז קורן לאחד  המנטורים המובילים והמבוקשים בארץ בתחום ההשכלה הפיננסית. יותר ויותר אנשים מספרים ש "נוסחת ההתעשרות", שקורן יצר עזרה להם לחולל פלאים בחשבון הבנק. אתר המומחה תפס אותו לראיון קצר כדי להבין מה בדיוק הוא עושה…

"החלום היה להופיע עם הפילהרמונית על הבמות הגדולות ביותר" כבר מגיל צעיר נחשב עוז קורן לכשרון גדול בתחום המוסיקה, הוא קיבל מספר מלגות ללימודים בארה"ב, ומחזיק בשני תארים במוסיקה.
באמצע שנות ה20 לחייו התחוללה מהפכה בחייו של עוז,ולאחר שהצליח ללמוד ישירות מהמנטורים הפיננסים הטובים בעולם ואפילו לייצר שיתופי פעולה עם חלק מהם, המוזיקאי הצעיר שינה כיוון ב180 מעלות, הצליח לצאת לפנסיה עוד לפני גיל 31,לכבוש את העולם – מעל 80 חופשות ב6 השנים האחרונות! בעזרת "הנוסחה" שהרכיב, עוזר עוז למאות אנשים בישראל לייצר פריצת דרך פיננסית משמעותית ביותר!

עוז ספר לנו איך בכלל הגעת ממוסיקה למצב שבו אתה מלמד אנשים על כסף???

"המוסיקה הייתה ועדיין האהבה שלי… השקעתי שנים רבות בלמידה ואימון כדי להשתפר בתחום ולהגיע לרמות הגבוהות ביותר בעולם המוסיקה.כשחזרתי מארה"ב לישראל מעוטר בשני תארים, זכיות בתחרויות ואינספור קונצרטים ורסיטלים הייתי בטוח שעכשיו הכל יתקדם בצורה חלקה, אך מהר מאוד מצאתי את עצמי כ "אמן גווע" שצריך לעבוד במספר עבודות במקביל  כדי לשרוד פיננסית במדינת ישראל.

הבנתי שעם כל האהבה שלי למוסיקה, בסופו של יום אני צריך כסף כדי להצליח להתקיים בכבוד ולהגשים את השאיפות הגדולות שלי.

במקביל למוסיקה מצאתי עצמי מתגלגל מעבודה לעבודה, הייתי מאמן בחדר כושר, מתווך נדל"ן ובגדול הייתי עובד המון שעות כדי להצליח להתקיים בכבוד, אך לא ראיתי את האור בקצה המנהרה.באחד מן הימים בהם כבר עבדתי במשרה מלאה כמתווך נדל"ן, פגשתי מישהי שנתנה לי את הספר "אבא עשיר אבא עני" של רוברט קיוסאקי. אותה בחורה אגב, היא היום אשתי טלי, מקריאת הספר סופסוף הבנתי שאפשר לחיות אחרת! הבנתי שלא בהכרח זמן=כסף, והחלטתי להקדיש את השנים הבאות כדי לצאת מהמרוץ העכברים המייגע!

קראתי אינספור ספרים על השקעות, התפתחות אישית, השכלה פיננסית, האזנתי למאות דיסקים ונסעתי לאירועים חיים של המנטורים הפיננסים הטובים בעולם, ובגיל 31 סופסוף הצלחתי לפטר את הבוס ולצאת לעצמאות כלכלית!

מהר מאוד גיליתי שאנשים רבים מגיעים אליי כדי לשאול ולהתייעץ לגביי מצבם הפיננסי ותוך זמן קצר מצאתי את עצמי עומד על במה אך הפעם לא כמוסיקאי אלא מלמד אנשים על כסף, איך להתנהל איתו ואיך לחוות חיים טובים ועשירים הרבה יותר.

עוז קורן בהרצאה בלונדון

עוז קורן בהרצאה בלונדון

עכשיו יש לך את היכולת הפיננסית לעשות את מה שאתה אוהב…אז למה בעצם אתה לא מקדיש כרגע את כל זמנך למוסיקה???

"ככל שהתבגרתי הבנתי שאנשים רבים משקיעים זמן מאמץ ואנרגיה כדי להגיע לטופ, על מנת לחוות רגעי אושר הנלווים לכך.

סיפוק מעולם המוסיקה עבורי, היה לעמוד על הבמות הגדולות להרגיש את התהילה, ולשמוע את צליל מחיאות הכפיים המרגש. היום כשאני עומד על במה ומלמד את "הנוסחה", אני מצליח לעזור להרבה אנשים בו זמנית לייצר שינוי פיננסי משמעותי.

כשאני רואה את המבט שלהם והכרת התודה בעיניהם, אני יכול לומר לך חד משמעית שאין סיפוק גדול מזה עבורי.

במוסיקה הייתי מקבל סיפוק מלגרום הנאה לאנשים תוך כדי קונצרט, שבינינו שעתיים לאחר מכן כבר היו ממשיכים הלאה בחייהם.

ב"נוסחת ההתעשרות" הסיפוק גדול הרבה יותר כי יש לי את האפשרות לגעת ולשנות לטובה חיים שלמים של אנשים ושל המשפחות שלהם.

ברור לך  שהשם נוסחת ההתעשרות עלול לעורר סקפטיות מאוד גדולה בקרב הציבור הישראלי,למה התעקשת דווקא על השם הזה?

"למען האמת חשבתי רבות על שם מתאים לתהליך הפיננסי שאני מעביר את האנשים. הציבור בישראל חכם, אי אפשר לעבוד עליו האנשים סקפטיים כאשר מציעים להם הזדמנות להרוויח כסף קל או להתעשר בדרכים לא הגיוניות…

בכל אינטראקציה שלי עם קהל אני מודיע ש "נוסחת ההתעשרות" היא לא דרך להתעשרות מהירה, ולא תגרום לכסף ליפול עליכם מהשמיים, אין דבר כזה כסף קל.

מה שכן "נוסחת ההתעשרות" היא בעצם נוסחה מתמטית המורכבת ממספר חלקים, שתעזור למי שילמד אותה וכמובן יבחר ליישם אותה בה בחיי היומיום שלו, לייצר תוצאות פיננסיות טובות יותר בצורה משמעותית!

לא מדובר בדרך קסם, אלא בתהליך פיננסי מחושב ואסטרטגי לצבירת הון כספי.

 

אז למי בעצם "נוסחת ההתעשרות" תוכל לעזור?

"נוסחת ההתעשרות" מתאימה לכל אותם האנשים שמעוניינים לשפר את מצבם הפיננסי  ומוכנים לעבור תהליך מקדם, ואפילו לעבוד קשה כדי להשיג ביטחון כלכלי וחופש פיננסי.

זוגות רבים שמנהלים משפחה מגיעים אלינו כדי ללמוד לנהל בצורה חכמה יותר  את ההוצאות החודשיות שלהם, להבין איך להגדיל את ההכנסות שלהם

בתחום העיסוק הנוכחי, ולקבל הזדמנויות פיננסיות סולידיות  בהן יוכלו להשקיע כדי לייצר לעצמם הכנסות פאסיביות.

אנשים בגילאים 50 פלוס מגיעים אלינו כדי ללמוד איך לייצר הכנסות נוספות  במקביל לעיסוק העיקרי שלהם וכדי לבנות רשת ביטחון פיננסית לקראת הפנסיה הקרבה.

בנוסף חלק גדול מהלקוחות שלנו הם צעירים בגילאי 21 – 30 שמבינים שלקנות דירה בישראל ולתחזק משפחה זו משימה לא פשוטה בכלל.

יותר ויותר חבר'ה צעירים מבינים שחייבים לפעול היום אחרת כדי לייצר תוצאות פיננסיות משמעותיות.

אותם הצעירים מגיעים ללמוד אצלנו איך לבנות יסודות פיננסים חזקים כבר בגיל הזה.

לדוגמא: במחזור האחרון של הקורס, בחור צעיר בשם יניב הפך לסיפור הצלחה כאשר תוך חודשיים בלבד, הצליח להכפיל את ההכנסה שלו מ4000 ל-8000 ₪ בחודש.

כדי להנגיש את התכנים שלו לקהל גדול הרבה יותר, העלה השבוע עוז סדרת סרטונים חינמית שתסביר לכם מהי "נוסחת ההתעשרות" ואיך גם אתם יכולים לשדרג את מצבכם הפיננסי כבר עכשיו!

About קובי ברדה

‪Google+‬‏ web tools
%d בלוגרים אהבו את זה: